TOP 10 najlepszych tekstów 2012 roku

środa, 2 stycznia 2013    0   

TOP 10 najlepszych tekstów 2012 roku
Lista TOP 10 przedstawia 10 najlepszych artykułów, jakie ukazały się na moim blogu w 2012 roku. Utworzyłam ją w oparciu o liczbę odsłon, lajków oraz liczbę i jakość zamieszczonych pod nimi komentarzy.

* Wszystkie różowe napisy to linki przekierowujące do wybranych artykułów.

 

Ulubione perfumy polskich gwiazd: Maja Sablewska

Ze wszystkich opisanych przeze mnie na blogu gwiazd (w kontekście ich ulubionych perfum) to właśnie Maja Sablewska wzbudziła Wasze największe zainteresowanie, pokonując m.in. Monikę Brodkę oraz Annę Dereszowską

 

Maja Sablewska

 

Mon Credo - nowa perfumeria niszowa w Warszawie

To było odkrycie na miarę Kolumba! Do dziś jestem z siebie z tego powodu bardzo dumna :D

 

Mon Credo - logo

 

 

TOP 20 faktów i mitów na temat perfum

W tym artykule znajdziecie odpowiedzi na takie pytania jak: czy testery są lepsze od perfum, jak przechowywać zapachy i czy istnieją perfumy z feromonami.

PS Kto jeszcze oprócz mnie uważa, że to zdjęcie jest fatalne? :D

 

 

 

Recenzja świeczki zapachowej Air Wick Multicolor

W każdym miesiącu na mojego bloga trafia mnóstwo osób poszukujących informacji na temat tego, jak działa ta osobliwa świeczka. Artykuł z recenzją udziela na to pytanie odpowiedzi :-)

 

Air Wick Multicolor

 

 

TOP 20 najdziwniejszych perfum na granicy dobrego smaku i... zapachu

Subiektywne zestawienie najbardziej kontrowersyjnych zapachów na świecie, począwszy od perfum o zapachu sera pleśniowego, poprzez zapach spermy i waginy a skończywszy na perfumach o zapachu... kału.

 

ściana wagin - wystawa

 

 

Murzyni w reklamach perfum

Ten artykuł wywołał wśród Was spore kontrowersje, głównie ze wględu na sposób, w jaki nazwałam w nim czarnoskórych. Niemniej jednak gdybym dzisiaj publikowała ten tekst jeszcze raz, nie zmieniłabym tytułu. Każdy kto mnie zna ten wie, że nie jestem rasistką. W artykule nie użyłam nazwy Murzyn w znaczeniu pejoratywnym :-)

 

Isaiah Mustafa w reklamie Old Spice

 

 

Moja wizyta w Victoria's Secret, cz.1 - butiki

Ten artykuł kosztował mnie kilkanaście h pracy i wiele nerwów. Jednak to właśnie dzięki niemu dowiedziałam się, jak bardzo lubicie fotorelacje ;-)

 

Wejście do salonu Victoria's Secret /  Warszawa, Galeria Mokotów

 

Perfumy made in Poland - renesans polskiego perfumiarstwa

Artykuł o polskich perfumach powstał w odpowiedzi na zataczający coraz szersze kręgi trend tworzenia rodzimych kompozycji zapachowych. Rok 2013 zdaje się być jego kontynuacją.

 

Fridge by Yde Between Words

 

 

Polskie modelki w reklamach perfum

Do napisania tego artykułu zainspirowała mnie... ciekawość. Chciałam wiedzieć, które polskie modelki (i jak często) pojawiają się w reklamach perfum. Stworzyłam więc specjalny ranking :-) Od miesięcy na publikację czeka podobne zestawienie uwzględniające modelki z całego świata. Tylko czasu na jego napisanie wciąż brak ;-)

 

Polskie modelki (od lewej): Monika Jagaciak,Zuzanna Krzatała, Edyta Zając, Kasia Szwan, Anna Jagodzińska, Kasia Smutniak, Anja Rubik, Marcelina Sowa, Małgorzata Bela, Magdalena Frąckowiak

 

Wasze kolekcje perfum: Agnieszka Kownacka - Rogalska

Ta kobieta zrobiła na moim blogu furorę :D Artykuł z jej kolekcją perfum wywołał ogromne zainteresowanie i lawinę komentarzy. Do dziś nie wiem, jaka była tego przyczyna: efekt pierwszeństwa, publikacja zdjęć Agnieszki czy wielkość jej kolekcji perfum. Jak myślicie? :)

PS Przy okazji przypominam Wam, że możecie mi nadsyłać zdjęcia i opisy swoich kolekcji perfum. Chętnie opublikuję je na swoim blogu :-)

 

Agnieszka Kownacka - Rogalska

 

Jakie były Wasze ulubione artykuły na moim blogu w 2012 roku? Dajcie mi znać - jestem niezmiernie ciekawa Waszych opinii :D

 

 

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!