Ulubione perfumy polskich gwiazd: Monika Brodka

piątek, 14 września 2012    0    Perfumy

Ulubione perfumy polskich gwiazd: Monika Brodka

Ulubione perfumy piosenkarki Moniki Brodki.

Monika Brodka używa wielu różnych perfum. "Gdybym nie była piosenkarką pewnie pracowałabym w niszowej perfumerii. Uwielbiam wąchać wszystko w Galilu i słuchać opowieści o tym, jak powstawały zapachy" - powiedziała w wywiadzie udzielonym magazynowi InStyle (wrzesień, 2011).

I rzeczywiście - większość ulubionych perfum piosenkarki (o których wspomina ona w prasie) znajduje się w ofercie perfumerii Galilu.

Monika Brodka jest fanką m.in. perfum Serge Lutens Muscs Koublai Khan: "dla wielu osób bardzo kontrowersyjny - jest inspirowany mongolskim wojownikiem - ja jednak jestem jego fanką" (wrzesień, 2011). Potwierdza to w wywiadzie dla magazynu Uroda (czerwiec, 2012), w którym to zapytana o ulubione perfumy stwierdza: "jest ich wiele. Ogromną przyjemność sprawia mi wyszukiwanie idealnego zapachu, najczęściej w perfumerii Galilu. ostatnio bardzo podoba mi się Muscs Koublai Khan z limitowanej serii Serge'a Lutensa".

Ulubione perfumy gwiazd Monika Brodka Instyle

Monika Brodka / InStyle, wrzesień 2011

Ulubione perfumy gwiazd Monika Brodka Uroda gwiazda mikrokosmos

Monika Brodka / Uroda, czerwiec 2012

W wywiadzie dla miesięcznika Elle (kwiecień, 2012) piosenkarka stwierdza: "lubię mieć na każdy dzień inny zapach. Uwielbiam perfumy Comme des Garcons i Serge Lutens. Moją nowa fascynacja jest zapach Baume du Doge Eau d'Italie".

Ulubione perfumy Polskich Gwiazd Monika Brodka Elle

Monika Brodka / Elle, czerwiec 2012

W styczniowym wydaniu miesięcznika InStyle (2013), w dziale Definicja Piękna Monika Brodka zdradza, że używa perfum Tokyomilk Dark Excess EDP i dodaje: "nie kupuję perfum w sklepach sieciowych. Ten zapach odkryłam w niszowej perfumerii w Nowym Jorku".

Ulubione perfumy polskich gwiazd Monika Brodka Instyle Styczeń 2012

Monika Brodka / InStyle, styczeń 2013

Ulubione perfumy Polskich Gwiazd Moinka Brodka Serge Lutens Musc Koublai Khan   Ulubione perfumy polskich gwiazd Monika Brodka Eau Ditalie Baume Du Doge Ulubione perfumy Polskich Gwiazd Monika Brodka Tokyomilk Dark Excess

Ulubione perfumy Moniki Brodki (od lewej): Serge Lutens Muscs Koublai Khan, Eau d'Italie Baume du Doge, Tokyomilk Dark Excess EDP

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!