Ulubione perfumy polskich gwiazd: Maja Sablewska

niedziela, 3 czerwca 2012    0    Perfumy

Ulubione perfumy polskich gwiazd: Maja Sablewska

Wiele osób poszukuje w Internecie informacji o tym, jakie są ulubione perfumy gwiazd. W związku z tym postanowiłam poświęcać temu odrębne wpisy na blogu. Ostatnio najczęściej pytacie o Maję Sablewską, więc zacznę właśnie od niej :-)

O ulubionych perfumach gwiazd piszę w comiesięcznych podsumowaniach reklam prasowych, w dziale: ulubione perfumy gwiazd. Jednak w związku z tym, że o ulubione zapachy danej gwiazdy pyta ją wiele redakcji czasopism w różnych odstępach czasowych, postanowiłam robić odrębne wpisy na blogu, w których będę aktualizować dane.

Wpisy te powinny przypaść do gustu również osobom poszukującym w Internecie informacji o ulubionych kosmetykach gwiazd, ponieważ najczęściej to właśnie przy tej okazji gwiazdy opowiadają również o swoich ulubionych perfumach.

W magazynie Uroda, w dziale "Gwiazda Makrokosmos" Maja Sablewska zdradza: "Jestem oczarowana perfumami Byredo, których aromat wywodzi się z kultury hinduskiej. Podobają mi się również zapachy takie jak DKNY Pure czy Dsquared2 Wood".

Perfumy Byredo Oud Immortel   Perfumy Donna Karan DKNY Pure   Perfumy DSquared2 She Wood

Perfumy, które lubi Maja Sablewska (kolejno od lewej): Byredo Oud Immortel, DKNY Pure, Dsquared2 She Wood

Uroda Gwiazda Mikrokosmos Ulubione perfumy Maja Sablewska

Uroda, Gwiazdy Mikrokosmos, Maja Sablewska

W kwartalniku Viva! Moda znaleźć można było informację o tym, że Maja Sablewska bardzo lubi perfumy Love by Kilian: "Dobre zapachy to podstawa, tworzą aurę, są jak luksusowa bielizna. Moje ulubione to Love by Kilian."

 

Perfumy Kilian Love By Kilian

Kilian, Love by Kilian

Ulubione perfumy gwiazd Maja Sablewska Viva Moda

Viva! Moda

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!