Damskie perfumy uwielbiane przez mężczyzn

środa, 29 stycznia 2014    0    Perfumy

Damskie perfumy uwielbiane przez mężczyzn

Jakie damskie perfumy podobają się mężczyznom najbardziej?

Moja obserwacja jest taka: mężczyznom jest w zasadzie wszystko obojętne, czym pachną ich kobiety, o ile są to zapachy, które ich nie drażnią. Wówczas nie omieszkają ich skrytykować (jak to było w przypadku moich perfum Versace Crystal Noir, o czym pisałam Wam w tekście Najbardziej komplementowane perfumy) a nawet zabronić używania ich. 

Aby uniknąć sytuacji, w której kupujecie perfumy, których potem, ze względu na złość lub niechęć Waszego partnera nie możecie używać, radziłabym wcześniej zapytać go o zdanie. W 9 na 10 przypadków powie on, że wybrane przez Was perfumy są po prostu ładne ;-)

Bazując na moim doświadczeniu w postaci pracy w perfumerii Douglas mogę powiedzieć, że mężczyźni są dość prości w obsłudze, jeśli chodzi o zapachy. Zdecydowana większość z nich jest niezwykle podatna na sugestie konsultantek. Przychodząc do perfumerii w celu kupienia perfum (czy to dla siebie czy na prezent dla kogoś) prawie zawsze wybierają to, co poleci im ładna kobieta ;-) Wspominał o tym niedawno Kominek w udzielonym mi wywiadzie.

Z uwagi na fakt, że mnóstwo kobiet poszukuje perfum, które podobają się facetom, proponuję, żebyśmy wspólnie stworzyli ranking takich perfum. Z pewnością przyda się on wszystkim tym, którzy w świecie perfum poruszają się po omacku. Ja ze swojej strony poleciłabym Chanel Coco Mademoiselle, które w przeciwieństwie do No.5 bardzo podobają się mężczyznom:)

Które perfumy podobają się Waszym mężczyznom najbardziej? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Odpowiedzi mężczyzn są tutaj również mile widziane. Ale z uwagi na fakt, że stanowią oni około 20% Czytelników mojego bloga, pytanie kieruję przede wszystkim do kobiet :)

  • Twoja ocena:
  • 3.0 (260 głosów)
Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!