TOP 10 największych marek perfum gwiazd: Jessica Simpson

środa, 28 marca 2012    0   

TOP 10 największych marek perfum gwiazd: Jessica Simpson

Kolekcja perfum Jessici Simpson liczy aż 12 zapachów i jest tym samym jedną z 10 największych marek perfum gwiazd.

Jessica Simpson, to kolejna gwiazda, obok Elizabeth Taylor, która posiada w swojej ofercie aż 12 zapachów sygnowanych własnym nazwiskiem.

Perfumy Jessici Simpson od momentu wprowadzenia na rynek cieszą się dużym zainteresowaniem. Zresztą nie tylko one, bowiem jej kolekcje butów i kosmetyków (Jessica Simpson Collection) również sprzedają się całkiem nieźle. Simpson jest niekwestionowaną osobowością telewizyjną, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Piosenkarka, gwiazda telewizyjna, aktorka (m .in. The Dukes of Hazzard, Private Valentine: Blonde & Dangerous) i projektantka urodziła się w 1980 r. w USA, w stanie Texas. Jej debiut piosenkarski przypadł na koniec lat 90. i od razu okazał się strzałem w dziesiątkę - album Sweet Kisses sprzedał się w jej rodzimym kraju w nakładzie 2 mln. egzemplarzy.

Jessica prowadziła także swój własny show, a raczej… dawała się podglądać ;-) W 2002 r. uczestniczyła wraz ze swoim ówczesnym mężem, Nickiem Lacheyem, w show Newlyweds (Nowożeńcy - w Polsce prezentowany przez stację MTV). Dokumentował on pierwszy rok po ślubie pary. Newlyweds nie był jednak jedynym „mariażem” piosenkarki z telewizją. Kilka lat później (w 2010 roku), Simpson wzięła udział w innym reaity show - The Price of Beauty (podróżowała po całym świecie, by poznać kulturę i modę danego kraju), a wkrótce potem  także w modowym Fashion Star (marzec 2012).

Do świata perfum wkroczyła w 2004 r. partnerując założycielowi Clean Line, Randi Shinder, by wyprodukować linię kosmetyków (w tym perfum) o nazwie Dessert Beauty (zapachy: Creamy Dessert, Dessert Treats Candy, Dreamy Dessert, Taste) celującą w rynek młodzieży. Jednak dopiero w 2008 r. Jessica podjęła współpracę z firmą perfumeryjną Parlux i w tym samym roku wykreowała własne, pierwsze perfumy, Fancy. Bardzo zależało mi na stworzeniu pięknego zapachu, taki właśnie jest Fancy. Najwspanialsze w nim jest to, że nadaje się zarówno do kreacji na czerwony dywan, jak i na co dzień, kiedy mam na sobie swoje ulubione jeansy. To wyjątkowy aromat - osobisty, kapryśny, figlarny i romantyczny z sercem gardenii, którą naprawdę cenię - powiedziała Jess w wywiadzie promocyjnym. (Via: http://www.lansik.pl). 

Perfumy Jessica Simpson Fancy reklama

Reklama perfum Jessici Simpson Fancy

Jako że zapach Fancy odniósł sukces, postanowiła rok później wypuścić na rynek kolejną odsłonę perfum – Fancy Love, które w roku 2009 zarobiły ok. 50 mln dolarów. Podczas promocji nowego zapachu Simpson stwierdziła, że: Miłość nigdy nie była dla mnie tak ważna jak teraz, dlatego chciałam świętować to uczucie nowym zapachem. Co ciekawe, miesiąc przed premierą Fancy Love piosenkarka zakończyła swój związek z rozgrywającym Dallas Cowboys, Tonym Romo. (Via: glamourvanity.com). Rok później na rynku pojawił się Fancy Nights, a ostatnio premierę miał zapach I Fancy You (2011).

Perfumy sygnowane nazwiskiem Jessica Simpson powstały we współpracy z takimi nosami jak: Alexis Dadier, Celine Barel, Steve De Mercado czy Cecile Hua.

Lista perfum sygnowanych nazwiskiem Jessici Simpson (według kolejności chronologicznej)
Nazwa perfum Data powstania
Jessica Simpson Taste 2004
Jessica Simpson Juicy Dessert 2004
Jessica Simpson Dreamy Dessert 2004
Jessica Simpson Creamy Dessert 2004
Jessica Simpson Dessert Treats Candy 2004
Jessica Simpson Dessert Treats Cupcake 2004
Jessica Simpson Dessert Treats Hula Girl 2006
Jessica Simpson Dessert Treats Vanilla Ice Cream 2006
Jessica Simpson Fancy 2008
Jessica Simpson Fancy Love 2009
Jessica Simpson Fancy Nights 2010
Jessica Simpson I Fancy You 2011

Przydatne linki:

PS Jessica Simpson to piękna kobieta. Chciałabym wyglądać tak, jak ona ;-) Poniżej zamieszczam jeden z jej teledysków:

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!