Nowe damskie perfumy Hello Kitty Big Pink Bow

czwartek, 29 marca 2012    0   

Nowe damskie perfumy Hello Kitty Big Pink Bow

Niebawem w sprzedaży pojawią się najnowsze damskie perfumy kultowego japońskiego kociaka - Hello Kitty Big Pink Bow.

Hello Kitty Big Pink Bow to 6 z kolei zapach Hello Kitty, jakie posiada w swojej kolekcji ich producent, firma Koto Parfums, specjalizująca sie w produkcji zapachów dla dzieci. Jak na markę przystało, flakon perfum jest różowy i ma kształt kokardki - to w końcu jeden ze znaków rozpoznawczych słynnego kociaka.

Nie wiem, jak Wam, ale mnie się ten flakon bardzo podoba. To prawda - jest trochę kiczowaty, ale ten różowy kociak w połączeniu ze złotą nakretką naprawdę przypadł mi do gustu. Z chęcią przygarnęłabym go do swojej kolekcji :-)

Wnioskując po nutach zapachowych Big Pink Bow, będzie to kolejny, przyjemny zapach z natury kwiatowo-owocowych świeżaków.

Nuty zapachowe: ananas, gardenia, kokos, wanilia, miód, frangipani

Zapach Big Pink Bow dostępny będzie w perfumerii Sephora, w pojemności 50 ml oraz 10 ml roll-onach. Szkoda tylko, że nie w Polsce :(

Swoją drogą powinniście zobaczyć, jak wyglądają pokoje prawdziwych wielbicielek Hello Kitty. Polecam Wam obejrzenie poniższego fillmiku...:

Choć grupą docelową perfum Hello Kitty są przede wszystkim nastolatki, to starszych wielbicielek zapachów sygnowanych logo słynnego kociaka nie brakuje. Wystarczy spojrzeć chociażby na kolekcję perfum dziewczyny z poniższego filmiku:

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!