Emporio Armani Diamonds - wyniki konkursu

niedziela, 20 maja 2012    0    Konkursy

Emporio Armani Diamonds - wyniki konkursu

Wyniki konkursu, w którym można było wygrać tester perfum Emporio Armani Diamonds.

Miło mi ogłosić, że tester perfum Emporio Armani Diamonds EDT o pojemności 100 ml i wartości 400 zł otrzymuje Joanna Sudak, która jako pierwsza wysłała maila z prawidłowymi nazwami wszystkich 20 korków perfum przedstawionych na zdjęciach (mail dotarł do mnie o 21:26:13h). Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy celem przekazania adresu do wysyłki :-)

Przed Joasią otrzymałam kilka innych maili z prawidłowymi opdowiedziami, ALE... te osoby zrobiły jeden malutki błąd: w przypadku korka nr 17 (Dolce & Gabbana the one EDP woman) zapomniały dodać w nazwie EDP... W zasadzie tylko i wyłącznie przez to nagroda przepadła Paulinie M. (20:51:50h) i Dianie C., (20:16:33h).

W II edycji konkursu z korkami wzięło udział znacznie mniej osób niż w I edycji. Podejrzewam, że zostało to spowodowane wzrostem trudności zadania po tym, jak zmieniłam regulamin.

Nadesłano do mnie w sumie 13 maili z odpowiedziami. Pierwszego (od Karoli) otrzymałam przed czasem, bo już 17-tego maja, a ostatniego (od Busi) 21 maja o 22:26:17h. Co ciekawe, w konkursie wziął udział również jeden mężczyzna - Tadeusz S. :-) Jak widać, konkurencja była mała, więc naprawde warto było spróbować swoich sił.

Poniżej zamieszczam prawidłowe nazwy korków odpowiedzi wraz z opisem i zdjęciami. Informacje te mogą Wam się przydać w przyszłości, w trakcie kolejnej edycji konkursu z korkami :-)

Prawidłowe odpowiedzi to:

1. Gucci Guilty for women

Koniecznie należało tutaj dopisać "for women", ponieważ w sprzedaży jest również męski zapach o tej samej nazwie i zupełnie innym korku. Pisanie, czy to wersja EDP, EDT, Intense było natomiast niepotrzebne, ponieważ wszystkie damskie wersje perfum Guilty mają takie same korki :-)

Perfumy Gucci Guilty Men      Perfumy Gucci Guilty Woman

Gucci Guilty for men                    Gucci Guilty for women

2. Givenchy Organza

Tutaj nie trzeba było pisać "for women", ponieważ nie istnieje Organza dla mężczyzn. Nie trzeba było również pisać, jaka to wersja (EDP, EDT czy Indecence), ponieważ mają one takie same korki :-)

Perfumy Givenchy Organza                      Perfumy Givenchy Organza Indecence

          Givenchy Organza     Givenchy Organza Incedecence

3. Sisley Eau de Soir

W tym przypadku nie trzeba było pisać "for women", ponieważ nie istnieje Eau De Soir dla mężczyzn. Nie trzeba było również pisać, jaka to wersja (EDP, EDT, Eau fraiche, l'eau itp.), zwłaszcza, że jest tylko jedna wersja Eau De Soir. Gdyby jednak ktoś dopisał w nazwie "EDT", to odpowiedzi bym nie uznała, gdyż Eau De Soir występuje tylko w wersji EDP.

Perfumy Sisley Eau Du Soir

Sisley Eau de Soir

4. Giorgio Armani Acqua di Gio for women

Tutaj koniecznie należało dopisać "for women", ponieważ w sprzedaży jest również męski zapach o tej samej nazwie i zupełnie innym korku. Nie trzeba było natomiast pisać, jaka to wersja, zwłaszcza, że jest tylko jedna ;-) Gdyby jednak ktoś dopisał w nazwie "EDP", to odpowiedzi bym nie uznała, gdyż Acqua di Gio występuje tylko w wersji EDT.

Perfumy Giorgio Armani Acqua Di Gio Men                          Perfumy Giorgio Armani Acqua Di Gio Woman

Giorgio Armani Aqua di Gio pour homme         Giorgio Armani Acqua di Gio pour femme

5. Lancome Poeme

W tym przypadku nie trzeba było pisać "for women", ponieważ nie istnieje Poeme dla mężczyzn. Nie trzeba było również pisać, jaka to wersja, zwłaszcza, że jest tylko jedna wersja Poeme. Gdyby jednak ktoś dopisał w nazwie "EDT", to odpowiedzi bym nie uznała, gdyż Poeme występuje tylko w wersji EDP. 

Perfumy Lancome Poeme

Lancome Poeme

6. Yves Saint Laurent Baby Doll

W tym przypadku nie trzeba było pisać "for women", ponieważ nie istnieje Baby Doll dla mężczyzn (i bardzo dobrze, bo jakoś nie wyobrażam sobie faceta używającego perfum o takiej nazwie ;-)

Perfumy YSL Baby Doll

Yves Saint Laurent Baby Doll

7. Gucci Flora by Gucci EDP

W tym przypadku również nie trzeba było pisać "for women", ponieważ nie istnieje wersja tych perfum dla mężczyzn. Koniecznie należało natomiast napisać, że to wersja EDP, ponieważ Flora by Gucci występuje w kilku wersjach i każda z nich ma inny korek (Flora by Gucci EDT ma czarny, a wersja eau fraiche - biały).

Perfumy Gucci Flora By Gucci edp

Gucci Flora by Gucci EDP

Perfumy Gucci Flora By Gucci edt     Perfumy Gucci Flora by Gucci Eau Fraiche

          Gucci Flora by Gucci EDT                                      Gucci Flora by Gucci Eau Fraiche

8. Tom Ford Tom Ford  for Men Extreme i/lub Tom Ford Violete Blonde 

Z racji tego, że ten sam korek mialy w tym przypadku 2 zapachy Forda, każda z powyższych odpowiedzi uznawałam za poprawną :-)

Perfumy Tom Ford Violet Blonde          Perfumy Tom Ford for Men Extreme

              Tom Ford Violet Blonde                  Tom Ford for men Extreme

9. Versace Vanitas 

W tym przypadku nie trzeba było pisać "for women", ponieważ nie istnieje wersja tych perfum dla mężczyzn.

Perfumy Versace Vanitas

Versace Vanitas

10. Marc Jacobs Daisy Silver Edition

Tutaj nie trzeba było pisać "for women", ponieważ nie istnieje wersja tych perfum dla mężczyzn, ALE trzeba było napisać, że to wersja Silver, bo istnieje kilka wersji Daisy i każda z nich ma inny korek.

Perfumy Marc Jacobs Daisy Silver Edition

Marc Jacobs Daisy Silver Edition

11. Dior J'adore

W tym przypadku nie trzeba było pisać "for women", ponieważ nie istnieje wersja tych perfum dla mężczyzn. 

Perfumy Dior J'adore

Dior J'adore

12. Guerlain Idylle

W tym przypadku również nie trzeba było pisać "for women", ponieważ nie istnieje wersja tych perfum dla mężczyzn.

Perfumy Guerlain Idylle

Guerlain Idylle

13. Escada Especially Escada

Tutaj nie trzeba było pisać "for women", ponieważ wersja Especially dla mężczyzn nie istnieje.

Perfumy Escadad Especially Escada

Escada Especially Escada

14. Juicy Couture Couture Couture 

Perfumy Juicy Couture Couture

Juicy Couture Couture Couture

15. Carolina Cherrera 212 VIP for woman

Tutaj koniecznie należało dopisać "for women", ponieważ w sprzedaży istnieje również męski zapach o tej samej nazwie i zupełnie innym korku. 

Perfumy Carolina Herrera 212 VIP Men                 Perfumy Carolina Herrera 212 VIP Women

      Carolina Herrera 212 VIP men       Carolina Herrera 212 VIP woman

16. Gucci Gucci by Gucci for women

W tym przypadku koniecznie należało dopisać "for women", ponieważ w sprzedaży istnieje również męski zapach o tej samej nazwie i zupełnie innym korku. Wersja nie miała znaczenia, gdyż wszystkie mają ten sam korek.

Perfumy Gucci by Gucci pour Femme

Gucci by Gucci pour femme

17. Dolce & Gabbana The One for women

Tutaj koniecznie należało dopisać "for women", ponieważ w sprzedaży istnieje również męski zapach o tej samej nazwie i zupełnie innym korku. Ponadto należało również uwzględnić wersję tych perfum (EDP, EDT i Rose mają różne kolory korków).

Perfumy Dolce & Gabbana The One Man     Perfumy Dolce Gabbana The One edp Woman

Dolce&Gabbana The One man          Dolce & Gabbana The One woman

18. Guerlain Acqua Allegoria

W tym konkretnym przypadku wystarczyło podać podać nazwę marki + nazwę serii, ponieważ do tej pory powstało kilkanaście wersji z tymi samymi korkami.

Perfumy Guerlain Aqua Allegoria Pampelune

Guerlain Acqua Allegoria Pampelune

19. Giorgio Armani Idole d`Armani

Tutaj nie trzeba było pisać "for women", ponieważ nie istnieje męska wersja tych perfum.

Perfumy Giorgio Armani Idole d'Armani

Giorgio Armani Idole d'Armani

20. Ted Lapidus Black Soul Imperial

Perfumy Ted Lapidus Black Soul Imperial

Ted Lapidus Black Soul Imperial

Tutaj nie trzeba było pisać "for men", ponieważ nie istnieje damska wersja tych perfum.

** Jeśli nie pamiętacie, jak wyglądały wszystkie korki, to odsyłam Was na stronę z konkursem - znajdziecie na niej zdjęcia korków uzupełnione o prawidłowe nazwy.

 

Poniżej screenshot z mailem Asi (z wymazanym przeze mnie adresem e-mail).

Konkurs Armani Odpowiedź Asi

 

Bardzo Wam dziekuję za świetną zabawę :-)

Następny konkurs związany z korkami odbędzie się już niedługo. Tym razem nie zamieszczę już 20 zdjęć, a jedynie 10 :-)

Pozdrawiam :-)

Update 1

Przeczytałam Wasze komentarze na facebook'u i na blogu. Niestety z racji tego, że mam problem z dodawaniem komentarzy (co też mi sygnalizowaliście), napiszę wszystko tutaj.

Rzeczywiście jest tak, że dodawanie w nazwie korka nr 17 (Dolce&Gabbana The One women) dopisku EDP było tylko i wyłącznie obligatoryjne, gdyż złoty korek posiada tylko The One. Oznacza to, że wystarczyło napisać tylko Dolce&Gabbana The One women.

W związku z powyższym nagrodę powinna otrzymać nie Asia tylko Diana, gdyż to ona jako pierwsza (20:16:33h) podała prawidłowe nazwy wszystkich korków (poniżej wklejam screenshota).

Konkurs Armani Odpowiedź Diany

Zrobiłam błąd, mea culpa :( Na swoją obronę dodam tylko, że praca nad tym tekstem zajęła mi mnóstwo czasu i tak mnie to zmęczyło, że nie zauważyłam tego drobnego niedociągnięcia (które jednak zaważyło na wynikach konkursu). 

Proponuję, aby w tej sytuacji przyznać nagrodę Dianie. Asi w ramach rekompensaty wyślę natomiast coś innego (mailowo ustalę, co to będzie). Myślę, że tak będzie sprawiedliwie. Co Wy na to?

Dodatkowo, wyślę coś również Poli - za czujność i zwrócenie mi uwagi na błąd :-)

Update 2

W związku z tym, że Diana postanowiła odstąpić nagrodę Asi, Diamonds otrzyma właśnie ona :-) Diana natomiast otrzyma ode mnie wybrany przez siebie prezent. Bardzo się cieszę, że udało nam się rozwiązać ten problem. I jeszcze raz przepraszam za to całe zamieszanie. Mam nadzieję, że mi wybaczycie ;-)

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!