Konkurs: wygraj perfumy Valentino Valentina!

środa, 4 kwietnia 2012    0    Konkursy

Konkurs: wygraj perfumy Valentino Valentina!

Konkurs, w którym można wygrać perfumy Valentino Valentina.

Dzisiaj konkurs wyjątkowy - taki, którego jeszcze na tym blogu nie było. Wystarczy wykazać się wiedzą i refleksem :-) Nagrodą w konkursie jest tester najnowszych perfum Valentino Valentina o pojemności 100 ml i wartości 400 zł.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

 • być fanem strony Olfaktoria
 • udostępnić  informację o konkursie na facebook'u

Zasady konkursu:

Poniżej znajduje się 20 zdjęć różnych flakonów perfum. Osoba, która jako pierwsza odgadnie i poda prawidłowe nazwy wszystkich perfum (nazwa marki + nazwa perfum, np. Dior Midnight Poison) otrzyma perfumy Valentino Valentina. Nazwy należy podawać po kolei, ponumerowane od 1 do 20! 

Przykład:

 1. Dior Midnight Poison
 2. Chanel no.5
 3. Lancome Hypnose Senses
 4. ?/ nie wiem/
 5. Davidoff Cool Water

itp.  

Oczywiście  można wymienić wszystko w jednej linijce, np: 1. Dior Midnight Poison, 2. Chanel no.5, 3. Lancome Hypnose Senses, 4. ?/ nie wiem/, 5. Davidoff Cool Water itd.

Odpowiedzi należy podpisać swoim nickiem z facebook'a (to konieczne, żebym mogła dokonać weryfikacji danych).

Kilka ważnych informacji odnośnie korków:

 • korki pochodzą zarówno z flakonów damskich jak i męskich perfum,
 • wszystkie są w kolorze srebrnym (pamiątajcie o tym, ponieważ istnieją takie zapachy, które mają identyczne korki, ale w różnych kolorach, np. Dolce&Gbbana The One EDP (damski) - złoty korek, Dolce&Gbbana The One l'eau - srebrny korek, a Dolce&Gbbana The One Rose - różowy korek; rózne kolory korków to różne zapachy,
 • mogą to być zarówno korki perfum massmarketowych, mainstreamowych jak i niszowych,
 • mogą pochodzić z zapachów, które zostały wycofane ze sprzedaży (nie są już produkowane) lub nie ma ich tylko w Polsce (choć pewnie można je znaleźć w perfumeriach internetowych lub na portalach aukcyjnych),
 • mogą to być nowości zapachowe, których nie ma u nas jeszcze w sprzedaży (a które mogą, ale wcale nie muszą pojawić się w Polsce),
 • bierzcie pod uwagę różne wersje danych perfum, np.
  • nie wystarczy podać nazwy Dolce&Gabbana The One, ponieważ nie wiadomo wówczas, czy chodzi o wersję dla kobiet czy dla mężczyzn (nazywają się tak samo - The One). W takim przypadku należy dodać:  for men lub edp
  • bywa, że kilka zapachów ma ten sam korek (dzieje się tak w przypadku edycji limitowanych lub kolekcji zapachów) jak np. ostatnio Flora by Gucci Garden Collection, w której to kolekcji znalazło sie kilka zapachów z tymi samymi korkami. W takim przypadku należy podać nazwę serii, to jest: Flora by Gucci Garden Collection lub nazwę jednego z zapachów z tej serii, np. Flora by Gucci Flora Gorgeous Gardenia - obie wersje odpowiedzi uznam za poprawne
 • z niektórych korków wymazałam nazwy

** słowo "mogą" nie musi oznaczać "są" ;-)

Wszelkie sporne i niejasne sytuacje będą rozstrzygiwane przeze mnie na bieżąco. Jeżeli pojawią się jakieś dodatkowe pytania lub kwestie wymagające wyjaśnienia (a pewnie tak będzie, bo robię taki konkurs poraz pierwszy), to oczywiście udzielę Wam odpowiedzi, a nastęnie uwzględnię to w powyższej liście.

Uwaga!

Odpowiedzi udzielamy WYŁĄCZNIE pod tym artykułem, a nie na facebook'u (odpowiedzi na facebook'u nie będą brane pod uwagę, nawet jeżeli będą poprawne).

Proszę o dokładne przemyślenie swojej odpowiedzi przed jej wysłaniem. Dublowanie odpowiedzi lub przysyłanie kilkunastu różnych wersji nie ma sensu i może spowodować ich usunięcie.

Konkurs potrwa do 10 kwietnia, do północy. Jeżeli po upływie tego terminu okaże się, że nikomu nie udało się prawidłowo rozwiązać zadania, to wówczas nagrodę przyznam osobie, która była najbliżej rozwiązania zadania konkursowego.

Po wyłonieniu zwycięzcy sprawdzę, czy dana osoba udostępniła informację o konkursie na swojej tablicy. Jeżeli okaże się, że nie, to na mocy powyższego regulaminu nie otrzyma ona nagrody. Wówczas wybiorę inną osobę na jej miejsce.

Zapraszam do zabawy :-) Jak zwykle życzę Wam powodzenia :-)

PS Jeżeli konkurs przypadnie Wam do gustu, to w przyszłości zorganizuję podobne, zwłaszcza że materiałów do zdjęć mam aż nadto ;-)

Korek 1

Korek 1: Jeanne Lanvin, opcjonalnie: Jeanne Lanvin La Rose


Korek 2

Korek 2: La Prairie Silver Rain, opcjonalnie: La Prairie Silver Rain Shimmer Mist


Korek 3

Korek 3: Dior Higher Energy


Korek 4

Korek 4: Gucci by Gucci Sport


Korek 5

Korek 5: Lalique White


Korek 6

Korek 6: Dolce Gabbana L'eau the One


Korek 7

Korek 7: Sisley Soir De Lune


Korek 8

Korek 8: Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport


Korek 9

Korek 9: Burberry Summer for Men


Korek 10

Korek 10: Hugo Boss Orange Woman, opcjonalnie: Hugo Boss Orange EDP


Korek 11

Korek 11: Davidoff Adventure, opcjonalnie: Davidoff Adventure Amazonia


Korek 12

Korek 12: DKNY Man, opcjonalnie: DKNY Man II lub DKNY Man 2009


Korek 13

Korek 13: S.T.Dupont Miss Dupont


Korek 14

Korek 14: Dior Escale Collection, opcjonalnie: Dior Escale Portofino lub Dior Escale Pondichery lub Dior Escale aux Marquises


Korek 15

Korek 15: Moschino Forever


Korek 16

Korek 16: Davidoff Champion, opcjonalnie: Davidoff Champion Energy


Korek 17

Korek 17: Moschino Funny


Korek 18

Korek 18: Stella McCarteny L.I.L.Y


Korek 19

Korek 19: Ralph Lauren Polo Blue


 

Korek 20

Korek 20: Mont Blanc Legend

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!