Konkurs: wygraj perfumy Emporio Armani Diamonds!

czwartek, 10 maja 2012    0    Konkursy

Konkurs: wygraj perfumy Emporio Armani Diamonds!

Konkurs, w którym można wygrać tester damskich perfum o nazwie Emporio Armani Diamonds EDT.

Dzisiaj druga edycja konkursu związanego z korkami. Przypominam, że polega on na odganięciu nazw perfum, z których pochodzą przedstawione na poniższych zdjęciach korki. Należy wykazać się tu zarówno wiedzą jak i refleksem :-) Nagrodą w konkursie jest tester perfum Emporio Armani Diamonds EDT o pojemności 100 ml i wartości około 300 zł. Zapach ten jest idealny na lato i świetnie sprawdzi się w upalne dni, jakie ostatnio mamy w Polsce :-)

W związku z tym, że I edycja konkursu wzbudziła spore kontrowersje zarówno wśród jego uczestników jak i czytelników mojego bloga, postanowiłam nieco zmienić jego zasady. 

Zmiany, jakie wprowadzam to:

 • nie zamieszczę tym razem wszystkich korków naraz, będę zamieszczać codziennie 2 nowe zdjęcia, o różnej porze dnia i nocy,
 • jednak o tym, o której h zamieszczę zdjęcie ostatniego korka, poinformuję Was dzień przed zakończeniem konkursu, czyli w piątek, 18 maja (napiszę to wówczas w TYM MIEJSCU) Dlaczego? Po to, żebyście nie mieli do mnie później pretensji, że ktoś był w pracy, ktoś na studiach, ktoś inny nie wiedział itp. Chcę, żebyście wszyscy mieli równe szanse :-)

Update Zdjęcie ostatniego korka zamieszczę na stronie jutro, tj 19 maja (sobota), o 20h

 • żeby było sprawiedliwie, tym razem odpowiedzi trzeba będzie wysyłać na mojego maila, czyli kontakt olfaktoria.
 • odpowiedzi udzialamy WYŁĄCZNIE w formie mailowej. Osoby, które będą zamieszczać odpowiedzi pod tym wpisem lub na facebook'u, zostaną z miejsca zdyskwalifikowane
 • pod wpisem możecie udzialać komentarzy dotyczących spraw organizacyjnych, zamieszczac pytania itp.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

 • być fanem strony Olfaktoria (bez tego ani rusz ;-), żeby to zrobić kliknij TU
 • udostępnić  informację o konkursie na facebook'u (żeby to zrobić kliknij TU)

Zasady konkursu:

Poniżej znajduje się 20 zdjęć złotych korków pochodzących od różnych flakonów perfum. Osoba, która jako pierwsza odgadnie i poda prawidłowe nazwy wszystkich perfum (nazwa marki + nazwa perfum, np. Dior Midnight Poison) otrzyma perfumy Emporio Armani Diamonds EDT. Nazwy należy podawać po kolei, ponumerowane od 1 do 20!

Przykład:

 1. Dior Midnight Poison
 2. Chanel no.5
 3. Lancome Hypnose Senses
 4. ?/ nie wiem/
 5. Davidoff Cool Water

itp.

Oczywiście  można wymienić wszystko w jednej linijce, np: 1. Dior Midnight Poison, 2. Chanel no.5, 3. Lancome Hypnose Senses, 4. ?/ nie wiem/, 5. Davidoff Cool Water itd.

Odpowiedzi należy podpisać swoim nickiem z facebook'a (to konieczne, żebym mogła dokonać weryfikacji danych).

Kilka ważnych informacji odnośnie korków:

 • korki pochodzą zarówno z flakonów damskich jak i męskich perfum,
 • wszystkie są w kolorze srebrnym złotym (pamiątajcie o tym, ponieważ istnieją takie zapachy, które mają identyczne korki, ale w różnych kolorach, np. Dolce&Gbbana The One EDP (damski) - złoty korek, Dolce&Gbbana The One l'eau - srebrny korek, a Dolce&Gbbana The One Rose - różowy korek; rózne kolory korków to różne zapachy,
 • mogą to być zarówno korki perfum massmarketowych, mainstreamowych jak i niszowych,
 • mogą pochodzić z zapachów, które zostały wycofane ze sprzedaży (nie są już produkowane) lub nie ma ich w Polsce (choć pewnie można je znaleźć w perfumeriach internetowych lub na portalach aukcyjnych),
 • mogą to być nowości zapachowe, których nie ma u nas jeszcze w sprzedaży (a które mogą, ale wcale nie muszą pojawić się w Polsce),
 • bierzcie pod uwagę różne wersje danych perfum, np.
  • nie wystarczy podać nazwy Dolce&Gabbana The One, ponieważ nie wiadomo wówczas, czy chodzi o wersję dla kobiet czy dla mężczyzn (nazywają się tak samo - The One). W takim przypadku należy dodać:  for men lub edp
  • bywa, że kilka zapachów ma ten sam korek (dzieje się tak w przypadku edycji limitowanych lub kolekcji zapachów) jak np. ostatnio Flora by Gucci Garden Collection, w której to kolekcji znalazło sie kilka zapachów z tymi samymi korkami. W takim przypadku należy podać nazwę serii, to jest: Flora by Gucci Garden Collection lub nazwę jednego z zapachów z tej serii, np. Flora by Gucci Flora Gorgeous Gardenia - obie wersje odpowiedzi uznam za poprawne
 • z niektórych korków wymazałam nazwy

** słowo "mogą" nie musi oznaczać "są" ;-)

Wszelkie sporne i niejasne sytuacje będą rozstrzygiwane przeze mnie na bieżąco. Jeżeli pojawią się jakieś dodatkowe pytania lub kwestie wymagające wyjaśnienia (a pewnie tak będzie), to oczywiście udzielę Wam odpowiedzi, a następnie uwzględnię je w powyższej liście.

Uwaga!

Odpowiedź musi być zbiorcza, to znaczy że należy mi wysłać maila dopiero w dniu zakończenia konkursu (czyli w sobotę, 19 maja, do północy). Zatem wysyłanie mi odpowiedzi na raty, po 2 każdego dnia nie ma żadnego sensu i nie będę tego brała pod uwagę przy przyznawaniu nagrody.

Konkurs potrwa do 19 maja (sobota), do północy. Jeżeli po upływie tego terminu okaże się, że nikomu nie udało się prawidłowo rozwiązać zadania, to wówczas nagrodę przyznam osobie, która była najbliżej rozwiązania zadania konkursowego.

Po wyłonieniu zwycięzcy sprawdzę, czy dana osoba udostępniła informację o konkursie na swojej tablicy. Jeżeli okaże się, że nie, to na mocy powyższego regulaminu nie otrzyma ona nagrody. Wówczas wybiorę inną osobę na jej miejsce.

Zapraszam do zabawy :-) Jak zwykle życzę Wam powodzenia :-)

Korek 1

Korek nr 1 Gucci Guilty for women

Korek 2

Korek nr 2 Givenchy Organza

Korek 3

Korek nr 3 Sisley Eau de Soir

Korek 4

Korek nr 4 Giorgio Armani Acqua di Gio pour femme

Korek 5

Korek nr 5 Lancome Poeme

Korek 6

Korek nr 6 Yves Saint Laurent Baby Doll

Doszły mnie słuchy, że korek nr 6 mają co najmniej 2 różne zapachy (w tym jeden mało znany), w związku z powyższym za poprawne uznam obie odpowiedzi (wystarczy podać jeden zapach).

Korek 7

Korek nr 7 Gucci Flora by Gucci EDP

I tutaj pojawiły się pewne kontrowersje. Zatem, aby ułatwić Wam sprawę nadmienię, że korek nr 7 ma wielkość zbliżoną do korka nr 6 i należy do zapachu damskiego.

Korek 8

Korek nr 8 Tom Ford for men Extreme / Violet Blonde

Korek 9

Korek nr 9 Versace Vanitas

Korek 10

Korek nr 10 Marc Jacobs Daisy Silver Edition

Korek 11

Korek nr 11 Dior J'adore

Korek 12

Korek nr 12 Guerlain Idylle

Korek 13

Korek nr 13 Escada Especially Escada

Korek 14

Korek nr 14 Juicy Couture Couture Couture

Korek 15

Korek nr 15 Carolina Herrera 212 VIP woman

Uprzedzając Wasze pytanie: korek nr 15 jest dość duży, w stylu korka nr 1, tyle że nieco węższy i wyższy ;-) 

Korek 16

Korek nr 16 Gucci by Gucci pour femme

Korek 17

Korek nr 17 Dolce & Gabbana The One EDP woman

Korek 18

Korek nr 18 Guerlain Acqua Allegoria

Korek 19

Korek nr 19 Giorgio Armani Idole d'Armani

Korek 20

Korek nr 20 Ted Lapidus Black Soul Imperial

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!