Świeca zapachowa z Empiku

wtorek, 15 maja 2012    0   

Świeca zapachowa z Empiku

Zdaje się, że do tej pory nie mówiłam Wam jeszcze o tym, że poza perfumami uwielbiam również świece zapachowe. W związku z tym pomyślałam, że napiszę Wam o tym, jaką świecę kupiłam niedawno w Empiku.

Poraz pierwszy zobaczyłam tę świecę jakiś miesiąc temu i muszę przyznać, że na początku w ogóle nie przypadła mi ona do gustu. Do jej zakupu zniechęciło mnie opakowanie, a dokładniej plastikowa (i zakurzona) pokrywka, która sprawiła, że pomyślałam, że świeca jest kiepskiej jakości. Jednak ostatecznie, ze względu na to, że bardzo lubię świece zapachowe, a testowanie nowych produktów sprawia mi wielką radochę, postanowiłam się na nią skusić. Zwłaszcza, że świeca była naprawdę duża, miała ładny zapach i, co najważniejsze, bardzo niską cenę -  kosztowała jedynie 14, 99zł (Update 03.06.2012: cena świecy zmalała i aktualnie można ja kupić w cenie 9,99 zł). Jeszcze tego samego dnia, po powrocie do domu, zapaliłam ją i... zakochałam się w niej bez pamięci ;-)

Wbrem moim wcześniejszym oczekiwaniom świeca okazała się być świetnym produktem. Nie tylko pięknie pachnie (zapach stanowi miks czekolady, cynamonu, pomarańczy i wanilii), ale również niesamowicie długo się pali (nie liczyłam, ile h dokładnie, ale kilkadziesiąt to na pewno ;-) Dodatkową zaletą tej świecy jest jej szklane opakowanie, które można powtórnie wykorzystać, na przykład jako pojemnik na długopisy lub wazon na kwiaty :-)

Świeca z Empiku spodobała mi się tak bardzo, że postanowiłam kupić sobie kilka sztuk na zapas :-) Dzięki temu mogę Wam dziś pokazać, jak prezentuje się ona po wypaleniu. Jak widać na zdjęciach, świeca nie wypala się do końca, co należy zaliczyć do jej wad. Próbowałam sprawić, żeby wypaliła się w całości, ale moje starania spełzły na niczym :-( Jednak ze względu na niską cenę tej świecy przymykam na to oko :-) 

Wypalona świeca

Wypalona świeca zapachowa - widok z góry

Świeca zapachowa wypalona

Wypalona świeca zapachowa - widok z boku

Świeca zapachowa widok z góry i z dołu

Świeca zapachowa - widok z góry i z dołu

Podumowując, świeca jest naprawdę super. Serdecznie polecam Wam jej kupno!

PS Z tego, co wiem, w sprzedaży dostępne były dwie wersje kolorystyczno-zapachowe tej świecy: biała (podejrzewam, że waniliowa) oraz brązowa (o zapachu czekolady, cynamonu, pomarańczy i wanilii). W tej chwili w Empiku ul. Maszałkowskiej (tam bywam najczęściej) można kupić już tylko te drugie.

Czy ktoś z Was słyszał o tej świecy, miał ją może okazję testować? Co o niej myślicie? Jakie są Wasze ulubione świece zapachowe?

***

Niedawno kolega zaprosił mnie na tzw. domówkę. Po przyjściu na miejsce moim oczom ukazała się stojąca na stole... czekoladowa świeca zapachowa z Empiku! Jak się później okazało, znajomy kupił ją niedługo po tym, jak  przeczytał o niej u mnie na blogu. Tym samym poraz pierwszy na własne oczy zobaczyłam, że to, co piszę, ma przełożenie na rzeczywistość - to niesmowicie miłe uczucie :-)

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!