Muzyka z reklamy perfum Burberry My Burberry

wtorek, 7 lipca 2015    0    Perfumy

Muzyka z reklamy perfum Burberry My Burberry

Muzyka z reklamy perfum Burberry My Burberry z udziałem dwóch słynnych brytyjskich modelek: Kate Moss i Cary Delevigne.

Brytyjczycy słyną z tego, że wspierają gospodarkę swego kraju starając się promować i kupować produkty “made in UK”. Doskonałym tego przykładem są członkowie rodziny królewskiej. Nie bez powodu suknia ślubna księżnej Cambridge pochodziła z domu mody Alexandra McQueen'a. Podobnie perfumy – Kate wybrała na tę okazję White Gardenia Petals brytyjskiej niszowej marki Illuminum. Zaledwie kilka minut po ujawnieniu tej informacji wyprzedał się cały zapas tego zapachu.

W kontekście powyższych faktów zupełnie nie dziwi to, że do promocji perfum Burberry My Burberry zatrudniono dwie słynne brytyjskie modelki: Kate Moss i Carę Delevigne, która wcześniej reklamowała już inny zapach tej marki - Burberry Body Tender.

Muzyka z reklamy perfum Burberry My Burberry
Tytuł I Put A Spell On You
Wykonawcy Jeff Beck & Joss Stone

W reklamie perfum Burberry My Burberry wykorzystano cover utworu I Put a Spell On You (autorstwa Jay'a Hawkinsa, o pseudonimie Screamin' Jay Hawkins) w wykonaniu pary Brytyjczyków: muzyka Jeff’a Beck’a i piosenkarki Joss Stone.

Co ciekawe, Burberry My Burberry nie jest pierwszą (ani zapewne ostatnią) reklamą perfum, w której wykorzystano utwór I Put a Spell on You. Wcześniej pojawił się on m.in. w reklamach takich perfum jak*:

  • Dior Hypnotic Poison
  • Giorgio Armani Idole d’Armani
  • czy Christina Aguilera Red Sin

*We wszystkich wyżej wymienionych reklamach wykorzystano tę samą wersję utworu I Put a Spell on You w wykonaniu Niny Simone.

Moim zdaniem utwór I Put A Spell On You zdecydowanie najbardziej pasuje do reklamy perfum Dior Hypnotic Poison z udziałem aktorki Mélanie Laurent

Jak Wam się podoba reklama perfum Burberry My Burberry? Znacie ten zapach?

  • Twoja ocena:
  • 3.7 (3 głosy)
Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!