Ulubione perfumy Ady Fijał

poniedziałek, 6 lipca 2015    0    Perfumy

Ulubione perfumy Ady Fijał

Ulubione perfumy aktorki Ady Fijał.

W jednym z numerów nieistniejącego już magazynu Uroda Ada Fijał zdradziła:

Wybór zapachu zależy od pory dnia i pory roku. Bardzo lubię Daisy Marca Jacobsa, za jego lekką, grejpfrutowo-jaśmi­nową nutę. Niedawno odkryłam perfumy Elie Saab reklamowane przez naszą piękną Anję Rubik. Kojarzą mi się z wakacjami i słońcem orientu.

Ulubione perfumy Ady Fijał - Uroda

13 sierpnia 2013 roku na portalu fleszstyle.pl opublikowano wpis na temat ulubionych kosmetyków Ady Fijał informujący m.in. o tym, że aktorka używa perfum Chanel No.5.

Ulubione perfumy Ady Fijał - flesztyle.pl

W wywiadzie dla miesięcznika Glamour z 2014 roku Ada Fijał potwierdziła, że lubi zapach Marc Jacobs Daisy. Informację o tym można znaleźć na na Instagramie aktorki (@adafijal).

Nie potrafię oprzeć się zapachowi Daisy Marca Jcobsa. Obłędnie pachnie na opalonej skórze, a flakon ze stokrotkami na korku pięknie wygląda na półce.

Ulubione perfumy Ady Fijał - Glamour

Na łamach grudniowego wydania miesięcznika Hot. Moda z 2014 roku aktorka po raz kolejny wspomniała, że używa perfum Marc Jacobs Daisy:

Najlepiej się czuję, gdy mam na sobie ulubiony zapach Marc Jacobs Daisy. Jest lekki, kobiecy, kwiatowy, z jaśminową nutą. Na specjalne okazje wybieram też klasy sprawdzony już przez Marilyn Monroe - Chanel No.5.

Ulubione perfumy Ady Fijał - Hot. Moda

Ada Fijał używa również perfum Calvin Klein Endless Euphoria. Wspomniała o tym zarówno w majowym wydaniu Claudii i czerwcowym numerze Urody Życia.

Mój zapach? Endless Euphoria Calvina Kleina. Jest odświeżający, zmysłowy. Bardzo kobiecy.

Claudia, maj 2015 

Ulubione perfumy Ady Fijał - Claudia

Teraz używam zapachu Endless Euphoria Calvina Kleina. Bardzo podoba mi się też Daisy Marca Jacobsa.

Uroda Życia, czerwiec 2015

Ulubione perfumy Ady Fijał - Uroda Życia


Podsumowując: Ada Fijał używa następujących perfum:

  • Chanel No.5
  • Elie Saab Le Parfum
  • Marc Jacobs Daisy
  • Calvin Klein Endless Euphoria 

Ulubione perfumy Ady Fijał - Marc Jacobs Daisy, Chanel No.5, Calvin Klein Endless Euphoria, Elie Saab Le parfum

Ulubione perfumy Ady Fijał (od lewej): Marc Jacobs Daisy, Chanel No.5, Calvin Klein Endless Euphoria, Elie Saab Le parfum

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!