Muzyka z reklamy perfum Burberry My Burberry

wtorek, 7 lipca 2015    0    Perfumy

Muzyka z reklamy perfum Burberry My Burberry

Muzyka z reklamy perfum Burberry My Burberry z udziałem dwóch słynnych brytyjskich modelek: Kate Moss i Cary Delevigne.

Brytyjczycy słyną z tego, że wspierają gospodarkę swego kraju starając się promować i kupować produkty “made in UK”. Doskonałym tego przykładem są członkowie rodziny królewskiej. Nie bez powodu suknia ślubna księżnej Cambridge pochodziła z domu mody Alexandra McQueen'a. Podobnie perfumy – Kate wybrała na tę okazję White Gardenia Petals brytyjskiej niszowej marki Illuminum. Zaledwie kilka minut po ujawnieniu tej informacji wyprzedał się cały zapas tego zapachu.

W kontekście powyższych faktów zupełnie nie dziwi to, że do promocji perfum Burberry My Burberry zatrudniono dwie słynne brytyjskie modelki: Kate Moss i Carę Delevigne, która wcześniej reklamowała już inny zapach tej marki - Burberry Body Tender.

Muzyka z reklamy perfum Burberry My Burberry
Tytuł I Put A Spell On You
Wykonawcy Jeff Beck & Joss Stone

W reklamie perfum Burberry My Burberry wykorzystano cover utworu I Put a Spell On You (autorstwa Jay'a Hawkinsa, o pseudonimie Screamin' Jay Hawkins) w wykonaniu pary Brytyjczyków: muzyka Jeff’a Beck’a i piosenkarki Joss Stone.

Co ciekawe, Burberry My Burberry nie jest pierwszą (ani zapewne ostatnią) reklamą perfum, w której wykorzystano utwór I Put a Spell on You. Wcześniej pojawił się on m.in. w reklamach takich perfum jak*:

  • Dior Hypnotic Poison
  • Giorgio Armani Idole d’Armani
  • czy Christina Aguilera Red Sin

*We wszystkich wyżej wymienionych reklamach wykorzystano tę samą wersję utworu I Put a Spell on You w wykonaniu Niny Simone.

Moim zdaniem utwór I Put A Spell On You zdecydowanie najbardziej pasuje do reklamy perfum Dior Hypnotic Poison z udziałem aktorki Mélanie Laurent

Jak Wam się podoba reklama perfum Burberry My Burberry? Znacie ten zapach?

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!