Ulubione perfumy Małgorzaty Sochy

wtorek, 31 maja 2016    0    Perfumy

Ulubione perfumy Małgorzaty Sochy

Ulubione perfumy aktorki Małgorzaty Sochy.

W jednym z numerów nieistniejącego już magazynu Uroda Małgorzata Socha oznajmia: 

Jestem wierna wybranym zapachom. Uwielbiam Euphorię Calvina Kleina, Chance Chanel, Acqua di Gio Armaniego, Diamonds Armaniego, Red Delicious DKNY. Sięgam po świeże, kwiatowe zapachy, nie przepadam za słodkimi, cukierkowymi i ciężkimi. Czuję je wtedy na sobie, a to niedobrze.

Ulubione perfumy Małgorzaty Sochy

W kwietniowym wydaniu magazynu Gala z tego roku (nr 8) aktorka zdradza, że jej ulubione perfumy to Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme. Potwierdza to w majowym wydaniu tego samego pisma (nr 10).

Od 2012 r., czyli od chwili ich powstania, nie rozstaję się z perfumami Amyris francuskiego mistrza Francisa Kurkdjiana. "Amyris" oznacza "intensywnie pachnące", ale jest też nazwą niewielkiego drzewa. Jego żywica ma zapach pomarańczy z lekką pudrową nutą.

Ulubione perfumy Małgorzaty Sochy

Ulubione perfumy Małgorzaty Sochy

Warto w tym miejscu dodać, że w 2013 roku Małgorzata Socha była twarzą perfum Avon Sensuelle. Więcej na ten temat pisałam w artykule Polskie gwiazdy w reklamach perfum.


Ulubione perfumy Małgorzaty Sochy:

  • Giorgio Armani Acqua di Gio*
  • Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds
  • Calvin Klein Euphoria
  • Chanel Chance
  • Donna Karan DKNY Red Delicious
  • Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme

* Perfumy te zostały wycofane ze sprzedaży. Zastąpiła je kompozycja Giorgio Armani Acqua di Gioia, która pojawiła się na rynku w 2010 roku.

Ulubione perfumy Małgorzaty Sochy: Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme, Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds, Calvin Klein Euphoria, Chanel Chance, Donna Karan DKNY Red Delicious

Ulubione perfumy Małgorzaty Sochy (od lewej): Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme, Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds, Calvin Klein Euphoria, Chanel Chance, Donna Karan DKNY Red Delicious.

Jak Wam się podoba gust zapachowy Małgorzaty Sochy? Znacie któryś z powyższych zapachów? Może któryś z nich jest Waszym ulubionym?

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!