Perfumy o zapachu kwiatu lipy

sobota, 3 października 2015    0    Perfumy

Perfumy o zapachu kwiatu lipy

Jak pachnie lipa? Czy istnieją perfumy o zapachu kwiatu lipy? 

Witam Cię serdecznie,

Niedawno zaczęłam oglądać Twoje filmy i coraz bardziej zaczyna mi się podobać Twój kanał na YouTube. Domyślam się, że dostajesz mnóstwo takich wiadomości jak moja, ale nie mam za bardzo do kogo się zwrócić w kwestii znalezienia perfum/wody perfumowanej, jakiej szukam od kilku lat. Chodzi o czysty zapach kwiatu lipy unoszący się w powietrzu na przełomie czerwca i lipca. Kocham tę woń i świeżość. Poszukuję właśnie takiego zapachu. Może być "płaski" - właściwie chodzi o czystą lipę bez dodatków. Oczywiście szperałam w Internecie i mam potencjalną listę perfum, które mają w składzie kwiat lipy, ale z ich znalezieniem jest problem. Kupiłam nawet w ciemno jeden zapach (woda toaletowa Provence Sante Linden), ale przynajmniej dla mnie ten zapach nie ma nic wspólnego z tym, czego szukam - jest ostro kwiatowy, miodowy. Tak nie pachnie kwiat lipy nawet z bliska. Konsultantki w Douglasie też robiły wielkie oczy. Nawet wtedy, kiedy pokazywałam im listę perfum (albo o nich nie słyszały albo nigdy ich nie było w perfumerii). 

Naprawdę zależy mi na tym zapachu, uwielbiam go - świeża lipa w powietrzu i letni wieczór z nutką skoszonej trawy to moje marzenie. Bardzo proszę o pomoc, bo ja jestem laikiem w tej kwestii, a Twoje doświadczenie może okazać się nieocenione.

Dodam jeszcze, że jeśli nie istnieje nic takiego na rynku, to w akcie desperacji przymierzam się do własnej produkcji. Oczywiście w Internecie można zdnaleźć informacje na temat tego, jak zrobić własne perfumy. Domyślam się jednak, że będzie to mozolna i długa droga dla takiej osoby jak ja. Istnieje co prawda możliwość skomponowania zapachu u specjalisty, ale może to być kosztowne i też nie do końca wiem, gdzie i do kogo mogłabym się w tej sprawie zwrócić, żeby się nie rozczarować. Będę wniebowzięta, jeśli okaże się, że istnieje jakiś "gotowiec".

Pozdrawiam,

Elka

Jakie perfumy polecilibyście Eli? Czekam na Wasze typy! Pamiętajcie, że w komentarzach możecie wklejać obrazki :)

PS Muszę przyznać, że dawno nie trafił mi się tak interesujący przypadek. Z chęcią podpowiem Eli, jakie perfumy mogłyby jej się spodobać. Swoje typy zamieszczę tu jednak jak zwykle dopiero za kilka dni.

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!