Fotorelacja z Dior Backstage Stories

niedziela, 14 kwietnia 2013    0    Lifestyle

Fotorelacja z Dior Backstage Stories
Kilka dni temu uczestniczyłam w evencie Dior Backstage Stories. Dziś chciałabym Wam przedstawić fotorelację z tego wydarzenia.

Dior Backstage Stories to seria eventów organizowanych przez markę Dior mająca za zadanie zaprezentować makijaże prosto z wybiegów. To pierwsze tego typu wydarzenie w Europie.

Eventy rozpoczęły się 11 - tego kwietnia w warszawskim Domu Mody Klif. 

 

Na uczestników Dior Backstage Stories czekali wizażyści marki Dior, którzy wszystkim chętnym i zaproszonym na event osobom wykonywali makijaże przy użyciu produktów marki.

 

Każy z uczestników spotkania mógł wykonać sobie zdjęcie na "wybiegu" Diora, z czego nie omieszkałam skorzystać. 

 

Jako że tego samego dnia wieczorem wybierałam się na 13-ste urodziny Fashion Magazine, poprosiłam Krzysia (Krzysztofa Nadziejewica - wizażystę Diora), by wykonał mi makijaż wieczorowy. Efekt finalny przedstawiał się nastepująco:

 

 

W międzyczasie zdążyłam zapoznać się również z Mateuszem z działu PR marki Dior ;-)

 

Najwięcej czasu spędziłam jednak w strefie zapachowej marki Dior.

 

Nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła sobie zdjęcia z factisem perfum Miss Dior (pamiętacie o moim małym marzeniu? Pisałam o nim TUTAJ ;-))

 

W strefie zapachowej Diora znajdowały się esencje zapachowe używane w perfumach tej marki. Dzięki temu miałam możliwość powąchania m.in. ekstraktu z wanilii, jaśminu i róży.

Esencje zapachowe używane w perfumach Dior

 

 

 

 

Miss Dior

 

Ze specjalistką zapachową marki Dior rozmawiałam ponad godzinę. Dagmara opowiedziała mi mnóstwo ciekawych rzeczy dotyczących perfum tej marki, o których wcześniej nie miałam pojęcia.

Pamiątkowe zdjęcie z Dagmarą - specjalistką zapachową z marki Dior

 

Z tego miejsca chciałabym serdecznie podziękować wszystkim osobom z ekipy Diora za poświęcony mi czas. Było mi bardzo miło uczestniczyć w tak wyjątkowym wydarzeniu. Wszystkich zainteresowanych Dior Backstage Stories zapraszam na kolejne tego typu eventy, które w najbliższym czasie odbędą się w:

  • Łódź Manufaktura – 18 - 21.04
  • Katowice Silesia – 25 - 28.04
  • Poznań Stary Browar – 9 - 12.05
  • Kraków Bonarka – 16 - 19.05
  • Warszawa Arkadia – 23 - 26.05
  • Kraków Galeria Krakowska – 13 - 16.06
  • Gdynia Klif Gdynia – 27 - 30.06

 

 

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!