Anja Rubik dla Vogue Paris - sesje z flakonami perfum

środa, 13 lutego 2013    0   

Anja Rubik dla Vogue Paris - sesje z flakonami perfum
Anja Rubik wystąpiła do tej pory w dwóch zapachowych sesjach dla Vogue Paris, w których główną rolę odgrywały flakony perfum.

Anja Rubik to modelka, która wystąpiła w największej liczbie reklam perfum spośród wszystkich polskich modelek (pisałam o tym TUTAJ).

Październikowy numer francuskiego wydania Voque 2011 był dość nietypowy. Wszystko dzięki edytorialowi Beauty, w którym mogliśmy podziwiać najnowsze na rynku perfumy znanych domów mody. Sesja była dość niezwykła, bo Anja Rubik wystąpiła w niej... zupełnie nago. Zdjęcia wykonał francuski fotografa - Patrick Demarchelier. Sesja ta bardzo przypadła mi do gustu. To właśnie wtedy poraz pierwszy pomyslałam o tym, że chciałabym kiedyś wystąpiś w podobnej. Może nie nago, ale w towarzystwie perfum - jak najbardziej.

 

 

 

 

 

Rok po realizacji sesji zdjęciowej z Patrick Demarchelier, Anję Rubik zaproszono ponownie do projektu sesji z udziałem perfum. Tym razem sesja ukazała się w listopadowym numerz francuskiego Vogue'a. Wykonał ją Terry Richardson. Modelka zaprezentowała w niej najnowsze perfumy ubrana w kreacje największych domów mody: Balmain, Chanel, Dior, Dolce&Gabbana, Nina Ricci oraz Yves Saint Laurent. Istotnym atrybutem sesji były flakony kultowych perfum.

  

 

 

 

 

 

 

Odkąd zobaczyłam te sesje, zaczęłam marzyć o tym, żeby kiedyś wziąć udział w podobnej. Życzenie to wpisałam na tegoroczną listę TO DO. I mam zamiar je zrealizować. Jeśli zatem znacie jakiegoś fotografa, który chciałby się podjąć zrealizowania ze mną sesji w tym stylu, to dajcie znać - chętnie z nim porozmawiam :-)

Póki co przedstawiam Wam zdjęcie będące namiastką takiej sesji w moim wydaniu ;-)

 

 

Co myslicie o takich sesjach? Macie jakieś swoje ulubione zdjęcia?

 

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!