Wyniki konkursu z puzzlami

sobota, 12 stycznia 2013    0    Konkursy

Wyniki konkursu z puzzlami
Wyniki konkursu, w którym za ułożenie puzzli z reklamą perfum można było wygrać perfumy Madonna Truth or Dare.

Pierwszego maila ze skanem otrzymałam już w dniu ogłoszenia konkursu, kilka h po publikacji tekstu o konkursie.

Ostatecznie  w konkursie wzięło udział prawie 60 osób, w tym również kilku mężczyzn :-) 2 osoby zdyskwalifikowałam ze względu na przesłanie mi dwóch screenów (regulamin konkursu dopuszczał wysłanie jednego maila). Z konkursu wykluczyłam również osoby, które wysłały mi maile po czasie (ostatniego maila otrzymałam dzisiaj po 9h)

Rekord w długości układania puzzli pobiła osoba, której zajęło to aż 164: 35 min. Ale osób, którym ułożenie puzzli zajęło więcej niż 2 h było więcej.

Łączny czas wszystkich osób biorących udział w konkursie wyniósł prawie 3250 h, czyli 135 dni! Należy przy tym zwrócić uwagę na fakt, że policzyłam tylko te czasy, które otrzymałam w mailu. Dużo osób układało puzzle wielokrotnie, więc łączna liczba godzin jest z pewnością o wiele wyższa :-)

Średni czas układania puzzli wyniósł w przybliżeniu 56 minut. Kilku osobom udało się uzyskać wynik poniżej 30- stu minut. 

Zgodnie z obietnicą zamieszczam screenshot ze swoim "fenomenalnym" czasem: 69 minut i 36 sekund. 

 

Osoba której udało się ułożyć puzzle z reklamą perfum Madonna Truth or Dare w najkrótszym czasie była Jagoda Klaczyńska. Jej czas wyniósł 11 minut i 10 sekund.

 

Jako że domyślałam się, że część z Was uzna, że Jagoda oszukiwała i/lub że konkurs był nieuczciwy poprosiłam Jagodę o to, aby zarejestrowała się na stronie z puzzlami używając wymyślonego przeze mnie loginu (truthordare) i ułożyła puzzle jeszcze raz używając tego loginu - tak, żeby każdy mógł zobaczyć wynik. Jak widzicie, Jagoda wykonała moją prośbę, przy okazji pobijając swój własny rekord ;-) Jednak zgodnie z regulaminem pod uwagę biorę tylko jeden - pierwszy wynik nadesłany przez Jagodę.

 

Jagodo - serdecznie gratuluję: zwinności, szybkości i determinacji :D Bardzo proszę o to, żebyś przesłała mi swój adres e-mail celem wysłania nagrody :-)

Pozostałym baaaaardzo dziękuję za udział w konkursie i już dzisiaj zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym, który ogłoszę już niebawem :-)

 

Dorota 

 

PS Drugim najlepszym czasem jaki otrzymałam był czas 11:46 uzyskany przez Darię K. Otrzymałam go jednak po czasie, więc niezależnie od okoliczności Daria i tak nie otrzymałaby nagrody :\

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!