Konkurs! Ułóż puzzle i wygraj perfumy Madonna Truth or Dare!

sobota, 5 stycznia 2013    0    Konkursy

Konkurs! Ułóż puzzle i wygraj perfumy Madonna Truth or Dare!

Konkurs, w którym można wygrać perfumy Madonna Truth or Dare.

W dzieciństwe byłam ogromną fanką puzzli. Szczególnym uwielbieniem darzyłam układanki ze zwierzętami i krajobrazami - im trudniejsze, tym lepsze :-) Przypomniałam sobie o tym fakcie kilka dni temu, podczas jednej z "moich wypraw internetowych" (jak zwykłam nazywać surfowanie w sieci). Możecie mi wierzyć lub nie, ale dotychczas nie wiedziałam o istnieniu elektronicznej formy puzzli ;-) Kiedy więc zobaczyłam że takie puzzle istnieją, ucieszyłam się jak dziecko i nie omieszkałam pobawić się w ich układanie. W zasadzie od momentu ich odkrycia do momentu kiedy postanowiłam zorganizować na swoim blogu konkurs z układaniem puzzli nie minęło nawet 5 minut ;-)

Dlatego właśnie uwielbiam takie internetowe wyprawy. Wracam z nich bogatsza nie tylko o mnóstwo nowych i ciekawych informacji, ale również o pomysły i inspiracje. 

Przykładowo:

I oto jest - pierwszy (i mam nadzieję nie ostatni) konkurs tego typu u mnie na blogu - układanie puzzli na czas :-)

Nagrodą w konkursie będą tym razem perfumy Madonna Truth or Dare o pojemności 50 ml i wartości ok. 200 zł.

Poniżej recenzja perfum Madonna Truth or Dare mojego autorstwa:

Regulamin konkursu:

 • Konkurs zaczyna się dzisiaj i potrwa 7 dni. Skończy się 11 stycznia (w piątek) o północy.
 • Wyniki podam dzień po zakończeniu konkursu, czyli 12 stycznia (w sobotę). Po wyłonieniu zwycięzcy sprawdzę, czy osoba ta jest fanem mojego bloga na facebooku lub/i Google+. Jeżeli okaże się, że nie, to na mocy powyższego regulaminu nie otrzyma ona nagrody. Wówczas wybiorę inną osobę na jej miejsce. Podobnie stanie się w przypadku, kiedy po upływie tygodnia od daty ogłoszenia wyników zwycięzca nie skontaktuje się ze mną celem przekazania adresu do wysyłki. 
 • Udział w konkursie mogą brać TYLKO osoby będące fanami mojego bloga na facebooku lub / i Google+. Zatem bycie fanem mojego bloga jest warunkiem KONIECZNYM do tego, by wziąć udział w konkursie.

* Jeśli jeszcze nie jesteś fanem Olfaktorii na facebooku, możesz to zrobić kilkając TUTAJ

* Żeby dołączyć do grona obserwatorów Olfaktorii w Google+ kliknij TUTAJ

Zasady konkursu:

 1. Kliknij w link: PUZZLE
 2. Ułóż puzzle z reklamą perfum Madonna Truth or Dare
 3. Zrób screenshot przedstawiający ułożone puzzle oraz czas, w jakim udało Ci się je ułożyć
 4. Zdjęcie (wraz z Twoim imieniem i nazwiskiem i/lub nickiem z facebooka/ Google+) wyślij na adres: kontakt olfaktoria

* Podanie nicku jest warunkiem koniecznym, gdyż umożliwia mi zidentyfikowanie Was. Jego brak w treści maila będzie skutkował automatycznym wykluczeniem z konkursu.

Informacje dotyczące puzzli

 • Dla utrudnienia zabawy puzzle zostały "poprzekręcane". Oznacza to, że część z nich należy najpierw odwrócić w odpowiednią stronę, żeby móc je do siebie dopasować - czyli dokładnie tak, jak w "normalnych" puzzlach ;-)
 • Kliknięcie w pierwszą ikonkę w lewym dolnym rogu strony sprawi, że ukaże Wam się miniatura zdjęcia z reklamą perfum Madonny. To bardzo pomocne przy układaniu puzzli.  W razie potrzeby obrazek mozna powiększyć.

 • Puzzle można układać wielokrotnie. Zatem 1 osoba może układać te same puzzle wiele razy. By ponownie rozpocząć układanie puzzli należy kliknąć w zębate kółeczko, potem w napis Scatter a następnie OK

 

 • 1 osoba może mi wysłać TYLKO 1 zdjęcie z wynikiem!

Zatem zanim wyślecie mi zdjęcie, poćwiczcie kilka razy układanie tych puzzli (jeśli oczywiście znajdziecie na to czas i ochotę), wybierzcie screenshot z najlepszych czasem i dopiero wtedy mi go wyślijcie.

Ważne

Jako że część z Was poinformowała mnie o możliwości oszustwa w tego typu konkursach, informuję Was, że ułożyłam te puzzle, w związku z czym doskonale wiem, ile mniej więcej czasu zajmuje ich ułożenie. Z pewnością nie jest to 1 minuta, zetem niech Wam nawet przez myśl nie przejdzie, że zwycięży osoba, która prześle mi screenshot z takim czasem, bo wiem, że uzyskanie tak dobrego czasu jest w tym przypadku niemożliwe :D

Ile czasu zajęło mi ułożenie tych puzzli? O tym powiem Wam w dniu ogłoszenia wyników konkursu. Wtedy też wkleję Wam screenshot z moim wynikiem. Dlaczego dopiero wtedy? Przede wszystkim dlatego, że nie chcę, żebyście układając puzzle sugerowali się moim wynikiem (w psychologii nazywa się to heurystyką zakotwiczenia, a tego chciałabym uniknąć).

Zapraszam do zabawy :-) Jak zwykle życzę wszystkim powodzenia :-)

Buziaki,

Dorota 

PS W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości piszcie :-) Tylko nie narzekajcie, że puzzle są trudne. Specjalnie wybrałam takie a nie inne, żeby w konkursie wzięły udział tylko te osoby, którym naprawdę zależy na wygranej.

Patronem konkursu jest portal

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!