Jak kupować perfumy na prezent? Fotorelacja z warsztatów zapachowych w Pure Sky Club

środa, 5 grudnia 2012    0   

Jak kupować perfumy na prezent? Fotorelacja z warsztatów zapachowych  w Pure Sky Club

Przedstawiam Wam obiecaną kilka dni temu relację z moich pierwszych warsztatów zapachowych przeprowadzonych dla przedsiębiorców w Pure Sky Club.

Niedawno rozpoczęłam współpracę z Pure Sky Club, w ramach której będę przeprowadzać warsztaty zapachowe. Pierwsze z nich odbyły się 26 listopada i dotyczyły kupowania perfum na prezent. 

Zjawiło się na nich kilka osób - każda zainteresowana tematem i biorąca czynny udział w zajęciach.

W trakcie spotkania uczestnicy dowiedzieli się m.in. tego, jak idealnie wstrzelić się w gust zapachowy obdarowywanej osoby oraz w jaki sposób rozmawiać o perfumach.

Poznali również pułapki czyhające na osoby chcące kupić perfumy na prezent, a także wykonały kilka ćwiczeń, zarówno indywidualnych jak i grupowych. Nie obyło się bez śmiechu, zwłaszcza gdy jedna z osób opisała pewien zapach jako "dla paniusi z pieseczkiem" a inna "dla dzikusa" :D

Opowiedziałam również o tym, gdzie szukać ciekawych i oryginalnych pomysłów na prezent (zapachowych, rzecz jasna ;-))

Warsztaty miały trwać 2h, jednak z racji tego, że uczestnicy byli bardzo aktywni, trwały ponad 3h ;-) Każdy z uczestników spotkania otrzymał od partnera warsztatów - perfumerii Mon Credo - upominek zapachowy. W trakcie warsztatów odbył się również konkurs, którego zwycięzcy otrzymali nagrody zapachowe.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Najważniejsze jest dla mnie to, że wszyscy jego uczestnicy wyszli z niego zadowoleni. To niesamowite uczucie - móc przekazywać swoją wiedzę innym :-)

Wszystko wskazuje na to, że podobne warsztaty zorganizuję w najbliższym czasie również w innych miejscach, ale o tym opowiem Wam innym razem :D

Co sądzicie o warsztatach zapachowych? Chcielibyście wziąć kiedyś udział w podobnym wydarzeniu?

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!