Ulubione perfumy polskich gwiazd: Aleksandra Kisio

wtorek, 4 grudnia 2012    0    Perfumy

Ulubione perfumy polskich gwiazd: Aleksandra Kisio

Ulubione perfumy aktorki Aleksandry Kisio.

W wywiadzie dla portalu kobieta.wp.pl Aleksandra Kisio wyznaje, że nie jest wierna jednemu zapachowi.

W czasopiśmie Hot. Moda & Shoping (dział 10 przykazań stylu) aktorka zdradza: "ważne jest, by znaleźć perfumy, które do ciebie pasują. Od lat jestem wierna dwóm zapachom Donny Karan: "Woman" i "Be Delicious". Na wieczór wolę "Alien" Thierry'ego Muglera i "Stellę" Stelli McCartney. Ostatnio odkryłam "Lolę" Marca Jacobsa".

O perfumach Alien Aleksanrda Kisio wspomina również w wywiadzie udzielonym magazynowi Uroda (dział Gwiazda Mikrokosmos): "to trudny zapach, trzeba do niego dojrzeć. Ale nie wyobrażam sobie wieczornego wyjścia bez niego". Potwierdza to na stronie wizaz.pl (dział Ulubione kosmetyki Aleksandry Kisio): Moje ulubione perfumy na wieczór i wielkie wyjście to bezapelacyjnie Alien Thierry Mugler. Na co dzień wybieram zapach w zależności od humoru, stroju i sytuacji.

Ulubione perfumy gwiazd Aleksandra Kisio Hot Moda Shopping

Aleksandra Kisio/ Hot. Moda & Shopping

Ulubione perfumy gwiazd Aleksandra Kisio Uroda gwiazda mikrokosmos

Aleksandra Kisio/ Uroda

W kwietniowym numerze InStyle z tego roku aktorka dodaje: "najlepsza w plażowej torbie jest dobrze zaopatrzona kosmetyczka. Nie ruszam się bez kremów do opalania Lancaster, wody termalnej Avene i letnich perfum, np. Clarins". Informację tę potwierdza w wakacyjnym wydaniu miesięcznika Uroda, w którym stwierdza, że Eau des Jardins marki Clarins: "jest lekki, świeży i nie zawiera alkoholu - dzięki temu idealnie sprawdza się nawet w bardzo upalne dni."

Ulubione perfumy gwiazd Aleksandra Kisio Instyle

Aleksandra Kisio/ InStyle

 

Ulubione perfumy gwiazd Aleksandra Kisio Uroda

Aleksandra Kisio/ Uroda

 

Ulubione perfumy gwiazd Aleksandra Kisio Stella McCartney Stella  Ulubione perfumy gwiazd Aleksandra Kisio Thierry Mugler AlienUlubione perfumy gwiazd Aleksandra Kisio Marc Jacobs LolaUlubione perfumy gwiazd Aleksandra Kisio DKNY Be Delicious Ulubione perfumy gwiazd Aleksandra Kisio Clarins Eau Des Jardins Ulubione perfumy gwiazd Aleksandra Kisio DKNY Woman

Ulubione perfumy Aleksandry Kisio (kolejno od lewej): Stella McCartney Stella, Thierry Mugler Alien, Marc Jacobs Lola, DKNY Be Delicious, Clarins Eau des Jardins, DKNY Woman

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!