Rihanna stworzy perfumy dla mężczyzn

czwartek, 12 kwietnia 2012    0   

Rihanna stworzy perfumy dla mężczyzn

Po wprowadzeniu na rynek dwóch damskich zapachów: Rebl' fleur oraz Rebelle, Rihanna postanowiła stworzyć perfumy przeznaczone dla mężczyzn.

Rihanna stworzyła do tej pory 2 damskie zapachy: Rebl' fleur (2010 rok) oraz Rebelle, wprowadzony do sprzedaży na początku tego roku. Zapytana niedawno przez magazyn more! o kolejne plany odpowiedziała: "z pewnością chciałabym stworzyć własną linię odzieżową. Poza tym planuję stworzyć kolejny zapach, tym razem przeznaczony dla mężczyzn. Jednak będzie to uniseks, ponieważ sama bardzo lubię nosić męskie zapachy". (via: more! magazine).

Na razie nuty zapachowe pierwszej męskiej kompozycji sygnowanej nazwiskiem gwiazdy pozostają nieznane. Wiadomo jednak, że najnowszy zapach piosenkarki pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku. Warto dodać, że Rihanna nie jest pierwszą gwiazdą, która postanowiła stworzyć perfumy dla mężczyzn. Prekursorką trendu była sama Elizabeth Taylor, która to już w 1989 roku stworzyła dedykowany mężczyznom zapach o nazwie Passion for Men.

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!