Nicki Minaj stworzy własne perfumy

czwartek, 19 kwietnia 2012    0   

Nicki Minaj stworzy własne perfumy

Jesienią tego roku w sprzedaży pojawią się pierwsze perfumy sygnowane nazwiskiem Nicki Minaj.

Produkcją perfum Nicki Minaj (a właściwie Oniki Maraj, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko artystki) zajmie się firma Give Back Brands LLC - ta sama, która stworzyła Someday Justina Biebera - najlepiej sprzedające się perfumy gwiazdy w historii. 

Nie będzie to pierwsza współpraca Minaj z przemysłem kosmetycznym. Do tej pory piosenkarka współpracowała m.in. z firmą O.P.I, reklamując dla niej serię lakierów do paznokci, a także z firmą MAC.

Nicki Minaj reklama OPI

Reklama lakierów do paznokci inspirowanych stylem Nicki Minaj

Nicki Minaj reklama MAC

Nicki Minaj i Ricki Martin w reklamie MAC

Jestem bardzo podekscytowana i niezwykle dumna ze współpracy z Give Back Brands. Nie mogę się doczekać, kiedy w sprzedaży pojawi się mój zapach, powiedziała piosenkarka w jednym z wywiadów.

Perfumy inspirowane stylem Barbz (nazwa pochodzi od połączena Harajuku i Barbie) ukażą się w sprzedaży jesienią tego roku. Na razie nuty zapachowe perfum ani ich nazwa nie są jeszcze znane. Produkcją zapachu zajmie się firma Give Back Brands, produkująca również perfumy Justina Biebera. Oficjalnym dystrybutorem debiutanckich perfum raperki została firma Elizabeth Arden.

Prywatnie, ulubionym zapachem Minaj jest Chloe by Chloe. Pisałam o tym w artykule reklamy perfum w polskiej prasie czerwiec 2012.

Update: 27.08.2012 r.

Premierowe perfumy Nicki Minaj otrzymały taką samą nazwę jak jej debiutancka płyta - Pink Friday. Kilka dni temu artystka zamieściła na swoim Twitterze zdjęcie flakonu tych perfum, który stonowi nic innego jak miniaturową kopię raperki. Co sądzicie? Jak dla mnie to mega kicz, za to bardzo spójny ze scenicznym wizerunkiem Minaj- i za to uważam należy się plus :-)

Perfumy Nicki Minaj Pink Friday

flakon perfum Nicki Minaj Pink Friday

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!