Perfumy o zapachu kwiatu lipy

sobota, 3 października 2015    0    Perfumy

Perfumy o zapachu kwiatu lipy

Jak pachnie lipa? Czy istnieją perfumy o zapachu kwiatu lipy? 

Witam Cię serdecznie,

Niedawno zaczęłam oglądać Twoje filmy i coraz bardziej zaczyna mi się podobać Twój kanał na YouTube. Domyślam się, że dostajesz mnóstwo takich wiadomości jak moja, ale nie mam za bardzo do kogo się zwrócić w kwestii znalezienia perfum/wody perfumowanej, jakiej szukam od kilku lat. Chodzi o czysty zapach kwiatu lipy unoszący się w powietrzu na przełomie czerwca i lipca. Kocham tę woń i świeżość. Poszukuję właśnie takiego zapachu. Może być "płaski" - właściwie chodzi o czystą lipę bez dodatków. Oczywiście szperałam w Internecie i mam potencjalną listę perfum, które mają w składzie kwiat lipy, ale z ich znalezieniem jest problem. Kupiłam nawet w ciemno jeden zapach (woda toaletowa Provence Sante Linden), ale przynajmniej dla mnie ten zapach nie ma nic wspólnego z tym, czego szukam - jest ostro kwiatowy, miodowy. Tak nie pachnie kwiat lipy nawet z bliska. Konsultantki w Douglasie też robiły wielkie oczy. Nawet wtedy, kiedy pokazywałam im listę perfum (albo o nich nie słyszały albo nigdy ich nie było w perfumerii). 

Naprawdę zależy mi na tym zapachu, uwielbiam go - świeża lipa w powietrzu i letni wieczór z nutką skoszonej trawy to moje marzenie. Bardzo proszę o pomoc, bo ja jestem laikiem w tej kwestii, a Twoje doświadczenie może okazać się nieocenione.

Dodam jeszcze, że jeśli nie istnieje nic takiego na rynku, to w akcie desperacji przymierzam się do własnej produkcji. Oczywiście w Internecie można zdnaleźć informacje na temat tego, jak zrobić własne perfumy. Domyślam się jednak, że będzie to mozolna i długa droga dla takiej osoby jak ja. Istnieje co prawda możliwość skomponowania zapachu u specjalisty, ale może to być kosztowne i też nie do końca wiem, gdzie i do kogo mogłabym się w tej sprawie zwrócić, żeby się nie rozczarować. Będę wniebowzięta, jeśli okaże się, że istnieje jakiś "gotowiec".

Pozdrawiam,

Elka

Jakie perfumy polecilibyście Eli? Czekam na Wasze typy! Pamiętajcie, że w komentarzach możecie wklejać obrazki :)

PS Muszę przyznać, że dawno nie trafił mi się tak interesujący przypadek. Z chęcią podpowiem Eli, jakie perfumy mogłyby jej się spodobać. Swoje typy zamieszczę tu jednak jak zwykle dopiero za kilka dni.

  • Twoja ocena:
  • 3.1 (39 głosów)
Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!