Targ Śniadaniowy w Warszawie - relaks na łonie natury

piątek, 14 sierpnia 2020    0    Lifestyle, YouTube

Targ Śniadaniowy w Warszawie - relaks na łonie natury

Targ Śniadaniowy w Warszawie to doskonała okazja do zjedzenia śniadania na świeżym powietrzu, w towarzystwie przyjaciół lub rodziny.

Targ Śniadaniowy to cykliczne spotkania na łonie natury, które odbywają się w Warszawie od dobrych kilku lat i cieszą się wśród mieszkańców tego miasta sporą popularnością. Nic dziwnego - to naprawdę ciekawa forma spędzania wolnego czasu, a zarazem bardzo dobra alternatywa dla hipermarketów, zwłaszcza w niedziele niehandlowe. Podczas targów można bowiem nie tylko spróbować świeżych dań z różnych zakątków świata, ale również zrobić zakupy spożywcze u lokalnych dostawców.

Targi Śniadaniowe działają w Warszawie w dwóch lokalizacjach: na Żoliborzu i Mokotowie - na Skwerze Imienia Grupy "AK" Granat (przystanek Królikarnia, blisko stacji metra Wierzbno).

Choć na co dzień preferuję jadanie w restauracjach, za namową znajomego postanowiłam sprawdzić, jak taki targ wygląda na żywo. Zachęciła mnie do tego słoneczna pogoda oraz fakt, że można tam przychodzić z psem.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak dokładnie wygląda Targ Śniadaniowy na Mokotowie, zachęcam do obejrzenia mojego vloga. Korzystając z okazji zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YouTube, aby być na bieżąco ze wszystkimi publikacjami!

Co sądzicie o Targach Śniadaniowych? Byliście kiedyś na Targu Śniadaniowym w Warszawie? Dajcie znać!​

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!