Park wodny Suntago - czy warto tam pojechać?

piątek, 7 sierpnia 2020    0    Lifestyle, YouTube

Park wodny Suntago - czy warto tam pojechać?

Suntago to największy zadaszony park wodny w Europie, który miałam okazję odwiedzić do tej pory dwukrotnie. Jak mi się tam podobało?

Suntago to największy zadaszony park wodny Europie, znajdujący się w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów, w województwie mazowieckim. Obiekt powstał w 2020 roku i należy do kompleksu rozrywkowego „Park of Poland”. Ma powierzchnię 67 tysięcy mkw. i jest podzielony na cztery strefy: Jamango, Relax, Saunaria oraz Wellness&SPA. Na terenie aquaparku znajdują się również bary i restauracje.

Park wodny Suntago odwiedziłam do tej pory dwukrotnie. Czy moim zdaniem warto tam pojechać? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w moim vlogu, w którym opowiadam o wszystkich plusach i minusach tego miejsca. Korzystając z okazji zachęcam do subskrypcji mojego kanału na YouTube, aby być na bieżąco ze wszystkimi publikacjami!

Mieliście okazję odwiedzić wodny park rozrywki Suntago? Dajcie znać!

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!