Park wodny Suntago - czy warto tam pojechać?

piątek, 7 sierpnia 2020    0    Lifestyle, YouTube

Park wodny Suntago - czy warto tam pojechać?

Suntago to największy zadaszony park wodny w Europie, który miałam okazję odwiedzić do tej pory dwukrotnie. Jak mi się tam podobało?

Suntago to największy zadaszony park wodny Europie, znajdujący się w miejscowości Wręcza, w gminie Mszczonów, w województwie mazowieckim. Obiekt powstał w 2020 roku i należy do kompleksu rozrywkowego „Park of Poland”. Ma powierzchnię 67 tysięcy mkw. i jest podzielony na cztery strefy: Jamango, Relax, Saunaria oraz Wellness&SPA. Na terenie aquaparku znajdują się również bary i restauracje.

Park wodny Suntago odwiedziłam do tej pory dwukrotnie. Czy moim zdaniem warto tam pojechać? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w moim vlogu, w którym opowiadam o wszystkich plusach i minusach tego miejsca. Korzystając z okazji zachęcam do subskrypcji mojego kanału na YouTube, aby być na bieżąco ze wszystkimi publikacjami!

Mieliście okazję odwiedzić wodny park rozrywki Suntago? Dajcie znać!

  • Twoja ocena:
  • 3.1 (14 głosów)
Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!