Zaproszenie na ekskluzywne warsztaty dla Czytelników!

czwartek, 22 maja 2014    0    Lifestyle

Zaproszenie na ekskluzywne warsztaty dla Czytelników!

Serdecznie zapraszam Was na ekskluzywne warsztaty, które odbędą się 6 czerwca w warszawskim klubie Pure Sky Club.

Wspólnie z Natalią z blondhaircare.com oraz Anią z aniamaluje.com postanowiłyśmy zorganizować dla Was specjalne bezpłatne warsztaty. Chciałybyśmy w ten szczególny sposób podziękować Wam za codzienne wspieranie nas w prowadzeniu naszych blogów.

Warsztaty mają charakter ekskluzywny. Dziś, po ponad dwumiesięcznych przygotowaniach, w końcu możemy Was o nich poinformować. Odbędą się one 6 czerwca (w piątek), w warszawskim klubie Pure Sky Club, w sali Venus, w godz. 14.00-18.00.

Bardzo proszę wszystkie osoby chętne do udziału w tym wydarzeniu o to, aby w komentarzach pod tym wpisem zadeklarowały chęć uczestnictwa w nim. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy będzie mógł dotrzeć na to spotkanie (ze względu na czas, odległość czy okoliczności), stąd moja prośba.

W warsztatach może uczestniczyć tylko kilkanaście osób. W związku z powyższym w ciągu najbliższych kilku dni spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę 5 osób, które zostaną zaproszone na spotkanie. To samo na swoich blogach zrobią również Natalia i Ania.

Partnerami warsztatów zostali:

Jak wyglądają takie warsztaty? Polecam wpis fotorelacja z warsztatów oraz film z warsztatów :)

Aktualizacja: 27/05/2014

Na warsztaty zaparaszam:

  • Ewę Widyńską
  • Kasię Depa
  • Ważki

Aktualizacja: 30/05/2014

  • Agnieszka Rudzka
  • Magdalena Niedźwiedzka

Zaproszenie na warsztaty

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!