Fotorelacja z warsztatów dla Czytelników w Pure Sky Club

wtorek, 5 listopada 2013    0   

Fotorelacja z warsztatów dla Czytelników w Pure Sky Club

27 października w warszawskim klubie Pure Sky Club odbyły się pierwsze warsztaty makijażowo - zapachowe, które zorganizowaliśmy dla naszych Czytelników. Dzisiaj przedstawiam Wam długo wyczekiwaną fotorelację z tego wydarzenia.

Jak wiecie, z zamiarem zorganizowania specjalnych warsztatów dla Czytelników nosiliśmy się już od dawna. Chcieliśmy w ten sposób podziękować Wam za wspieranie nas w naszej pasji. Organizacja całego przedsięwzięcia zajęła nam ponad miesiąc. Na miejsce pierwszych warsztatów wybraliśmy salę Venus w luksusowym klubie dla przediębiorców Pure Sky Club, mieszczącym się w samym centrum Warszawy. 

Ogromnym plusem tego miejsca (poza lokalizacją i pięknymi wnętrzami) jest to, że mieści się on na 22 piętrze. W dniu, w którym odbywały się warsztaty dopisała nam pogoda, w związku z czym widoki z tej wysokości były naprawdę niesamowite. Zresztą spójrzcie sami.

Pure Sky Club - widok na Pałac Kultury

Spotkanie było podzielone na 4 części. Jako że wyszliśmy z założenia, że warsztaty mają być przede wszystkim świetną zabawą, dzięki której będziecie mogli nie tylko się czegoś dowiedzieć, ale również i lepiej poznać, postanowiliśmy postawić przede wszystkim na ćwiczenia i pracę w grupie.

Pierwszą część warsztatów - poświęconą zapachom - poprowadziłam ja. Mając świadomość tego, że wnioskujemy o cechach innych nie tylko na podstawie ubioru czy sposobu wysławiania się, ale również na podstawie kolekcji perfum, postanowiłam podzielić uczestników warsztatów na grupy. Każdej z nich przydzieliłam kolekcję perfum oraz materiały pomocnicze. Zabawa polegała na tym, by na podstawie danej kolekcji perfum wyobrazić sobie osobę, do której ona należy: jej płeć, wiek, zawód, cechy charakteru, styl ubierania się czy sposób bycia. Przeprowadzałam to ćwiczenie już kilka razy i muszę przyznać, że za każdym razem jest tak samo ciekawe. Na długo zapamiętam słowa Krzysia, który stwierdził, że perfumy Lubin Gin Fizz śmierdzą naftaliną i słowa Beaty i Rafała, którzy zgodnie stwierdzili, że ich kolekcja nejpewniej należy do 30-letniego warszawskiego leminga ;-)

Warsztaty Pure sky club

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Kolejną część warsztatów poprowadziła Agata, która wspólnie z partnerem warsztatów - firmę Estée Lauder opowiedziała o najnowszych trendach makijażowych na sezon jesień / zima 2013/2014. 

Warsztaty Pure Sky Club

Wizażysta marki - Darek Kotarski - wykonał piękny makijaż na twarzy naszej modelki - Asi.

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

W czasie, gdy odbywała się prezentacja, uczestnicy warsztatów zajmowali się malowaniem flipchartów przy użyciu kosmetyków z najnowszej kolekcji makijażowej Estée Lauder. Niektórzy bardzo się do tego przyłożyli (tak, Ewelina i Ania, to o Was) ;-)

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Kolejną część warsztatów poświęconą zapachom poprowadził Marcin. Postanowił on nauczyć uczestników komponowania własnych perfum. 

Warsztaty Pure Sky Club

Za każdym razem, kiedy patrzę na poniższe zdjęcie przypomina mi się postać Jana Baptysta Grenouille z „Pachnidła”, Wam również? ;-)

Warsztaty Pure Sky Club

Więcej zdjęć z tej części warsztatów znajdziecie u Marcina na blogu nezdeluxe.pl

W końcowej części spotkania odwiedził nas gość specjalny - piosenkarka Candy Girl, która opowiedziała m.in. o swoich ulubionych kosmetykach i zapachach, podróżach a także planach na przyszłość.

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Każdy z uczestników spotkania otrzymał jej najnowszą płytę „ Crazy -Między Jawą A Snem - Reedycja”, wraz z autografem.

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Mimo że po każdej części warsztatów odbywał się konkurs z nagrodami, postanowiliśmy przyznać również nagrodę - niespodziankę osobie, która była najbardziej aktywną uczestniczką warsztatów. Ewelina otrzymała w nagrodę perfumy.

Warsztaty Pure Sky Club

Po zakończeniu warsztatów zorganizowaliśmy mini sesję zdjęciową. 

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Czy Wy też uważacie, że wyglądamy na tym zdjęciu jak prezesi? ;-)

Warsztaty Pure Sky Club

Z tego miejsca chciałabym niezmiernie podziękować:

 • Agacie i Marcinowi - za współpracę przy projekcie. Praca z Wami to prawdziwa przyjemność i dowód na to, że razem możemy przenosić góry ;-)
 • Piotrowi - za wykonanie i obróbkę zdjęć
 • Candy - za przyjęcie zaproszenie na warsztaty
 • Uczestnikom spotkania, którzy (w komplecie!) przybyli na warsztaty z całej Polski, m.in. z Torunia, Rzeszowa, Częstochowy, Rybnika, Tarnowa, Piaseczna, Warszawy itp.  
 • a także partnerom warsztatów:
 1. Estée Lauder - za udostępnienie materiałów do warsztatów i wsparcie merytoryczne w postaci Darka Kotarkiego i Ilony Kwasek - szkoleniowca marki
 2. Perfumerii Mon Credo, firmie Eisenberg oraz Selcos (dystrybutorowi perfum marek: Zippo, La Perla, Iceberg, Ferrari, Police, Collistar itp.)  - za udostępnienie perfum do zapachowej części warsztatów
 3. Pure Sky Club - za pomoc w organizacji warsztatów
 4. oraz partnerowi medialnemu - Fashion Magazine. Przypominam, że relacja  z warsztatów ukaże się na facebooku magazynu, jego stronie internetowej i być może również w najnowszym numerze pisma. Będę Was o tym na bieżąco informować.

Niebawem opublikujemy również film z tego wydarzenia.

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Warsztaty Pure Sky Club

Chciałabym również podziękować Wam za prezenty: Darii za naszyjnik w kształcie perfum, Wojowniczej za Martini Gold by Dolce & Gabbana, Krzysiowi za piękną, czerwoną róże oraz Beatce za kotka oraz Magdzie za pyszne babeczki ;-)

Warsztaty Pure Sky Club

Ubolewam nad tym, że nie udało mi się Was lepiej poznać. Wbrew pozorom, choć spotkanie trwało 4h, zabrakło czasu na to, bym mogła spędzić z Wami czas prywatnie. W zasadzie jedyną ku temu okazją były krótkie przerwy między kolejnymi blokami warsztatów.

Warsztaty Pure Sky Club

Żeby fotorelacja nie była zbyt jednostronna, poprosiłam swoich Czytelników o to, by i oni napisali od siebie kilka słów na temat warsztatów.

 • Dominik Kowalczyk

Co tu dużo mówić - warsztaty przerosły moje najśmielsze oczekiwania ! Warto było wstać o 3. nad ranem i spędzić kilka godzin w pociągu, by w niesamowitej lokalizacji spotkać kilkanaście osób, które nie dość, że podzielają moje zainteresowania, to pełne są niesamowicie pozytywnej energii i entuzjazmu, które "naładowały" mnie na kolejne dni. Wielkie brawa dla Agaty, Doroty i Marcina za stuprocentowo profesjonalną oprawę, świetny dobór gości, przekazaną wiedzę i wyzwolenie naszej kreatywności ! Każdemu życzę udziału w TAKIM evencie ! :)

 • Wojownicza Księżniczka

Przede wszystkim wielkie podziękowania dla Ciebie za wszystko, za całą organizację i podejście do tych warsztatów. Podziękowania również dla Agatki i Marcina. Wiem że włożyliście w to mnóstwo mnóstwo pracy i nerwów. Same warsztaty rewelacyjne, przede wszystkim ubaw przy opisywaniu wyimaginowanej pary poprzez posiadane przez nich flakony oraz przy tworzeniu własnych perfum. Trochę prywaty się wkradnie bo byłam tak jak Daria, podekscytowana i wyjazdem do Stolicy i na warsztaty. Zgłaszam się na kolejne!!!!!!!! Było warto dla ludzi, miejsca, klimatu, nauki i Ciebie oczywiście. Dziękuję za wyróżnienie mnie i możliwość spędzenia niedzieli właśnie z Wami :)

 • Ewelina Jaroszczuk

Czego szuka każda kobieta? Czego potrzebuje? Odpowiedź jest prosta - PIĘKNA i tego by ktoś, zrobił coś specjalnie dla Niej! Udało się 27.10.2013 za sprawą zaproszenia na warsztaty makijażowo - zapachowe. Miejsce, atmosfera, tematyka warsztatów to to, czego w tym momencie potrzebowałam. I niech ktoś spróbuje zaprzeczyć stwierdzeniu, że niewiele potrzeba do szczęścia! :)

 • Krzysiek Starski

Dla mnie było: miło, inspirująco, pozytywnie i ciekawie. „ Zapach kobiety " - umieć rozkminić , to jest coś...

 • Ania Majek

Warsztaty makijażowo - zapachowe, które zorganizowaliście, były pierwszymi, w jakich miałam okazję wziąć udział. Najbardziej podobały mnie się części o perfumach i sposób, w jaki został ujęty ich temat. Na plus były także zajęcia praktyczne - tworzenie makijażu przyniosło wiele zabawy  Prowadzący zachowywali się naturalnie i wykazali się sporą wiedzą. Wywiad z Candy Girl był ciekawym zwieńczeniem tego wydarzenia - nie spodziewałam się, że jest tak sympatyczną dziewczyną!  Mam nadzieję na więcej takich spotkań.

 • Daria Krygier

Warsztaty z Olfaktorią:) Najwspanialsza sobota od bardzo dawna, spędzona w bardzo przyjaznej i lekkiej atmosferze (bynajmniej nie chodzi mi tu o zapachy ponieważ sala musiała być wielokrotnie wietrzona przez nasze eksperymenty). Sam przyjazd do Warszawy z Wojowniczą Księżniczką był dla mnie bardzo ekscytujący, a już na pewno tematy, które zostały nam zaserwowane na warsztatach - najnowszy jesienny makijaż, tworzenie perfum, rozpracowywanie psychiki ludzkiej na podstawie tego, co na co dzień wącha. Podsumowując przedsięwzięcie pomysłowe, zrealizowane profesjonalnie i dopracowane, oby więcej takich spotkań! P.S. O prezentach to ja nawet nie wspominam! :D

Kilka słów od siebie napisał również Darek Kotarski - wizażysta Estée Lauder:

Warsztaty bardzo mi się podobały. Moim zdaniem to super pomysł, żeby podzielić się wiedzą i zainspirować tylu wspaniałych ludzi. Myślę, że warto organizować takie warsztaty, ponieważ zbliżają do marki a dla Estée Lauder jest to bardzo ważne. W końcu przyświeca nam hasło, że każda kobieta może być piękna!

I jak Wam się to wszystko podoba? Kto z Was chciałby wziąć udział w podobnym wydarzeniu? Pytam, ponieważ nie jest to wykluczone, że zrobimy kolejne tego typu spotkanie, zwłaszcza że warsztatami zaintersowało się kilka kolejnych firm ;-)

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!