Ulubione perfumy Edyty Górniak

niedziela, 17 listopada 2013    0    Perfumy

Ulubione perfumy Edyty Górniak

Ulubione perfumy polskiej gwiazdy muzyki pop - Edyty Górniak.

W wywiadzie dla magazynu Uroda, zapytana o ulubione perfumy Edyta Górniak odpowiada: 

Do tej pory miałam trzy ulubione zapachy. Pierwszym był Escape Calvina Kleina, kolejnym She Giorgio Armani i ostatnim Lalique. Od trzech lat jestem jednak na etapie poszukiwania dla siebie nowego zapachu. Odwiedziłam różne perfumerie w Polsce i za granicą i z żadnym zapachem nie mogę się scalić. Nie lubię słodkich ani kwiatowych perfum, wolę orientalne.

W zasadzie nie wiedziałabym nic ponadto, gdyby nie fakt, że kiedyś ucięłam sobie pogawędkę na temat perfum z asystentem Edyty. Powiedział mi, że poza wyżej wymienionymi perfumami używa ona również Serge Lutens Chergui oraz La Perla Charme. Wspomniał również o tym, że zapach ten skończył się Edycie i że ma ogromny problem z jego kupnem (został wycofany ze sprzedaży). Jak tylko to usłyszałam, postanowiłam za wszelką cenę znaleźć te perfumy i kupić jej w prezencie. 

Mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się zrobić wywiad z piosenkarką na temat perfum - to jedno z moich małych marzeń :)

Ulubione perfumy Edyty Górniak - La Perla CharmeUlubione perfumy Edyty Górniak - Perles de LaliqueUlubione perfumy Edyty Górniak - Giorgio Armani SheUlubione perfumy Edyty Górniak - Serge Lutens Chergui

Ulubione perfumy Edyty Górniak (od lewej): Calvin Klein Escape, La Perla Charme EDP, Lalique Perles de Lalique EDP, Giorgio Armani Emporio Armani She EDT, Serge Lutens Chergui EDP

Polecam Wam również wpis Moje spotkanie z Edytą Górniak :)

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!