Atelier olfaktoryczne Dior

środa, 18 września 2013    0   

Atelier olfaktoryczne Dior

17 września w Sephorze, w warszawskiej Galerii Mokotów, odbyła się inauguracja pierwszego atelier olfaktorycznego marki Dior. Dziś chciałabym Wam przedstawić fotorelację z tego wydarzenia.

Dior to bodaj pierwsza marka, która wpadła na pomysł stworzenia atelier olfaktorycznego. Moim zdaniem to świetna inicjatywa. Umożliwia bowiem nie tylko zdobycie wiedzy o perfumach marki Dior, ale o zapachach w ogóle.

Atelier olfaktoryczne Dior

Mimo że dobrze znam perfumy znajdujące się w portfolio Diora, z miłą chęcią przyjęłam zaproszenie na to wydarzenie.

Na miejscu czekała na nas Dagmara - specjalistka zapachowa marki Dior, którą miałam okazję poznać jakiś czas temu podczas Dior Backstage Stories. Dagmara posiada ogromną wiedzę na temat perfum Diora. Nie było pytania, na które nie potrafiła udzielić odpowiedzi.

Atelier olfaktoryczne Dior

W trakcie spotkania otrzymaliśmy możliwość sprawdzenia, jak pachną ekstrakty używane do produkcji poszczególnych zapachów marki Dior, m.in. paczula, róża czy jaśmin.

Atelier olfaktoryczne Dior

Moją szczególną uwagę zwróciły buteleczki z perfumami. Wyglądały naprawdę uroczo.

Atelier olfaktoryczne Dior

Perfumy Dior Miss Dior

Głównym celem spotknia było dobranie perfum do osobowości. Aby tak się stało, należało odpowiedzieć na kilka prostych pytań zawartych w specjalnie opracowanej książeczce Diora. W rezultacie okazało się, że najbardziej pasują do mnie perfumy Midnight Poison.

Atelier olfaktoryczne Dior

Atelier olfaktoryczne Dior

Czy warto wziąć udział w tym wydarzeniu? Oczywiście, że tak! To świetna okazja zarówno ku temu, by dowiedzieć się czegoś nowego na temat perfum jak i miło spędzić czas. Każde spotkanie trwa aż 45 minut, w związku z czym jest mnóstwo czasu na to, by dowiedzieć się wszystkiego, co nas interesuje. W normalnych warunkach jest to często niemożliwe. 

Wszystkich zainteresowanych atelier olfaktorycznym Dior zapraszam na kolejne tego typu eventy, które w najbliższym czasie odbędą się w:

  • 17-23.09 -  Galeria Mokotów w Warszawie
  • 24-30.09 - Promenada w Warszawie
  • 2-6.10 - C.H. Focus w Bydgoszczy
  • 16-20.10 - Galeria Bałtycka w Gdańsku
  • 23-27.10 - Bonarka City Center w Krakowie
  • 26-30.11 –Galeria Dominikańska we Wrocławiu

Zapisów można dokonywać pod nr tel.: 801 801 400 (infolinia Sephora).

Co sądzicie o atelier olfaktorycznym Dior? Zamierzacie wziąć udział w tym wydarzeniu? Dajcie znać - jestem bardzo ciekawa Waszych opinii !

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!