Ulubione perfumy Bogny Sworowskiej

środa, 17 kwietnia 2013    0    Perfumy

Ulubione perfumy Bogny Sworowskiej

Ulubione perfumy byłej modelki i wicemiss Polonia - Bogny Sworowskiej.

W styczniowym numerze magazynu InStyle z 2013 roku Bogna Sworowska zdradza, że jej ulubione perfumy to: L'Or de Torrente, Thierry Mugler Alien oraz Chanel No. 5.

Z kolei w jednym z numerów Gali, w którym modelka pokazuje zawartość swojej torebki, na zdjęciu widać flakon perfum Carolina Herrer 212 VIP.

W majowym numerze Gali z 2016 roku (nr 9), Bogna Sworowska wyznaje:

Uwielbiam niszowe perfumy - niepowtarzalne, które w wyjątkowy sposób rozwijają się na skórze. Taki właśnie jest zapach z butiku Sense Dubai przy Mokotowskiej w Warszawie. Odkryłam tam dwie kompozycje, które zostały ze mną na dłużej. Pierwsza to Ward Yas Rose stwoorzona w stu procentach z esencji pozyskanej z płatków róży Taif uprawianej wyłącznie w Arabii Saudyjskiej. Zapach jest neizwykle aromatyczny i intensywny. Druga to orientalno-kwiatowe perfumy Rawdha.

Bogna Sworowska - Gala

Ulubione perfumy Bogny Sworowskiej - Gala


Ulubione perfumy Bogny Sworowskiej:

  • Chanel No.5
  • Carolina Herrera 212 VIP
  • L'Or de Torrente*
  • Thierry Mugler Alien 
  • Yas Parfumes Rawdha
  • Yas Parfumes Ward Yas Rose

* Perfumy te zostały wycofane ze sprzedaży.

Ulubione perfumy Bogny Sworowskiej (od lewej): Chanel No. 5, Carolina Herrera 212 VIP, Thierry Mugler Alien, Yas Parfumes Rawdha, Yas Parfumes Ward Yas Rose.     

Ulubione perfumy Bogny Sworowskiej (od lewej): Chanel No. 5, Carolina Herrera 212 VIP, Thierry Mugler Alien, Yas Parfumes Rawdha, Yas Parfumes Ward Yas Rose.

Ostatnia aktualizacja: 11/06/2016

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!