Recenzja świeczki Bolsius Aromatic o zapachu wanilii

środa, 6 marca 2013    0   

Recenzja świeczki Bolsius Aromatic o zapachu wanilii

Recenzja waniliowej świeczki zapachowej firmy Bolsius Aromatic.

Pierwszy raz wspomniałam Wam o waniliowej świeczce Bolsius Aromatic przy okazji zakupów świeczek zapachowych. Obiecałam wówczas, że po jej wypaleniu zamieszczę Wam jej recenzje na blogu.

Świeczka ma bardzo delikatny, słodki, waniliowy zapach. Niestety, nie jest on zbyt wyczuwalny. Bardzo tego w świeczkach nie lubię - w końcu nie po to je kupuję, żeby ich nie czuć. 

W związku z tym, że na opakowaniu świeczki nie zamieszczono informacji o tym, jak długo się ona papli, postanowiłam sprawdzić to samodzielnie. W tym celu codziennie notowałam, ile h się pali i obserwowałam, ile ubywa wosku. Obliczyłam, że paliła się aż 25h. Muszę przyznać, że wypaliła się naprawdę dobrze i równomiernie, a jej wosk stopił się do samych ścianek.

W przeciwieństwie do świeczek Bath & Body Works, te z Bolsius Aromatic nie posiadają żadnego wieczka, w związku z czym osiada na nich kurz.

Podsumowując wszystkie plusy i minusy świeczki 

+ długi czas palenia

+ opakowanie

+ wypala się w całości

+ cena (ok. 10 zł)

+ ładny, delikatny zapach

 

- słabo wyczuwalny zapach

- brak wieczka

 

Czy kupiłabym tę świeczkę ponownie? Raczej nie. Mimo oczywistych plusów, takich jak wygląd czy cena, nie kupiłabym jej ze względu na słabo wyczuwalny zapach.

Mieliście kiedyś okazję testować którąś ze świec Bolsius Aromatic? Może moglibyście polecić mi którąś z nich?

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!