Ulubione perfumy Radosława Majdana

środa, 20 lutego 2013    0    Perfumy

Ulubione perfumy Radosława Majdana

Radosław Majdan używał do tej pory wielu różnych zapachów. Aktualnie najbardziej lubi Versace Pour Homme oraz stworzone przez siebie perfumy Vabun.

W udzielonym mi jakiś czas temu wywiadzie Radosław Majdan zdradza:

"długo używałem zapachu Emporio Armani He, a także Versace Pour Homme. Jednak najdłużej, bo około 5 – 6 lat stosowałem Issey Miyake L’eau d’Issey Pour Homme. Pamiętam, że kiedyś kupiłem nawet mydło w kostce o tym zapachu, które włożyłem następnie do szafy. Zapachem tym  przesiąkły wtedy wszystkie moje ubrania."

  

Ulubione perfumy Radosława Majdana (od lewej): Issey Miyake L’eau d’Issey Pour Homme, Versace Pour Homme, Emporio Armani He

Piłkarz wspomina również:

"przez krótki czas używałem również Le Male Jean Paul Gaultier oraz Dolce & Gabbana Pour Homme."

 

 Od lewej: Jean Paul Gaultier Le Male, Dolce & Gabbana Pour Homme 

 

Aktualnie Radosław Majdan najczęściej używa dwóch zapachów: Versace Pour Homme oraz stworzonych przez siebie perfum Vabun:  

"niewątpliwie jest to zapach dla mężczyzn, którzy są pewni siebie, ale nie zarozumiali. Wiek nie odgrywa tu żadnego znaczenia – Vabun mogą używać zarówno sportowcy jak i rockendrollowcy."

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!