Gumka do włosów Juicy Couture Viva La Juicy La Fleur

czwartek, 21 lutego 2013    0   

Gumka do włosów Juicy Couture Viva La Juicy La Fleur
Flakon perfum Juicy Couture Viva La Juicy La Fleur posiada piękny korek, ozdobiony różową gumką w kształcie wstążki. Postanowiłam wykorzystać ją jako ozdobę do włosów :D

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, do czego można wykorzystać elementy ozdobne dołączane do flakonów lub korków perfum? Ja tak. Znalazłam co najmniej kilka zapachów, których elementy można wykorzystać na różne sposoby. Dzisiaj przedstawiam Wam pierwszy z nich. Mam nadzieję, że pomysł przypadnie Wam do gustu :)

 

Korek perfum Juicy Couture Viva La Juicy La Fleur oplata różowa gumka ze złotym brelokiem z napisem couture. Można ją z łatwością zdjąć i wykorzystać jako gumkę do włosów. Uwielbiam takie gadżety, więc nie omieszkałam przetestować tego pomysłu na własnych włosach (efekt możecie zobaczyć powyżej). Moi zdaniem wygląda to super :D

 

 

 

Jak Wam się podoba mój pomysł? Może macie jakieś własne sprawdzone sposoby na to, jak wykorzystywać elementy flakonów lub korków perfum? 

 

 

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!