Ralph Lauren Romance Always Yours - wyniki konkursu filmowego

środa, 27 lutego 2013    0    Konkursy

Ralph Lauren Romance Always Yours - wyniki konkursu filmowego

Wyniki 3 edycji konkursu filmowego, w którym można było wygrać perfumy Ralph Lauren Romance Always Yours.

Miło mi ogłosić, że nagrodę w konkursie filmowym, czyli perfumy Ralph Lauren Romance Always Yours o pojemności 75 ml i wartości 350 zł otrzymuje Sylwia Skwarska, która jako pierwsza wysłała mi maila z prawidłowymi tytułami wszystkich 10 filmów przedstawionych na zdjęciach. Potwierdziła się tym samym prawdziwość przysłowia: "do trzech razy sztuka", bowiem Sylwia trzeci raz wzięła udział w tym konkursie i za trzecim razem wygrała :D Moim zdaniem to wystarczający dowód na to, że Wasza wygrana jest tylko kwestią czasu :)

Serdecznie gratuluję Sylwii i proszę o kontakt mailowy celem przekazania adresu do wysyłki :-) Jednocześnie przypominam, że zgodnie z zasadami regulaminu, jeżeli po upływie tygodnia od daty ogłoszenia wyników Sylwia nie skontaktuje się ze mną celem przekazania adresu do wysyłki, to nagrodę przyznam komuś innemu.

 

Prawidłowe tytuły wszystkich filmów to:

1. Raport pelikana (Pelican Brief, The)
2. Wyśnione miłości (Amours imaginaires, Les)
3. Głowa w chmurach (Head in the Clouds)
4. Zakochany głupiec (Flashbacks of a Fool)
5. Upalne brazylijskie lato (À Deriva)
6. Nie oglądaj się (Ne te retourne pas)
7. Dwoje do poprawki (Hope Springs)
8. Delikatność (Délicatesse, La)
9. Niedościgli Jonesonowie (Joneses, The)
10. Pęknięcia / (Cracks)

*** Jeśli nie pamiętacie, jak wyglądały wszystkie zdjęcia z filmów, to odsyłam Was na stronę z konkursem - znajdziecie na niej zdjęcia z filmów uzupełnione o prawidłowe tytuły.

 

Poniżej wklejam screenshot z mailem i odpowiedziami Sylwii (z wymazanym przeze mnie adresem e-mail).

 

 

Najwięcej problemów sprawił Wam: pierwszy i ostatni film - w ich przypadkach popełnialiście najwięcej błędów.

 

W konkursie wzięło udział kilkadziesiąt osób, w tym również kilku mężczyzn. Otrzymałam wiele poprawnych odpowiedzi, choć nie zabrakło również i takich, które były niekompletne i/lub zawierały błędy. Najbardziej ucierpiała na tym Joanna Nosal, która jako pierwsza przysłała mi maila z odpowiedziami. Gdyby nie to, że pomyliła ona tytuł 10 filmu, nagroda powędrowałaby właśnie do niej.

Ostatniego maila otrzymałam o 21:51h Ta edycja nie pobiła pod względem popularności 2 edycji, w której można było wygrać perfumy Prada Candy. Jak myślicie - co mogło być tego powodem? Ja obstawiam, że:

- nie podobała Wam się nagroda

- konkurs był za trduny

- albo po prostu znudziła Wam się taka forma konkursów ;-)

 

Niemniej jednak bardzo Wam dziękuję za świetną zabawę. Wiem, że konkurs ten wymagał poświęcenia mu dużo czasu i energii,  dlatego tym bardziej doceniam Wasze uczestnictwo w nim :-)

 

Pozdrawiam,

Dorota alias Olfaktoria : )


PS Dajcie znać, jak podobał Wam się konkurs. Macie jakieś uwagi, sugestie na przyszłość? Jeśli tak, to piszcie :-)

 

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!