Konkurs filmowy: wygraj perfumy Ralph Lauren Always Yours!

poniedziałek, 18 lutego 2013    0    Konkursy

Konkurs filmowy: wygraj perfumy Ralph Lauren Always Yours!

Konkurs filmowy, w którym można wygrać perfumy Ralph Lauren Always Yours.

Nagrodą w konkursie są perfumy Ralph Lauren Always Yours o pojemności 75 ml i wartości 350 zł.

Zasady konkursu

W konkursie mogą brać TYLKO osoby będące fanami mojego bloga na facebooku i/lub Google+. Jeśli jeszcze nie jesteś fanem mojego bloga, możesz to zrobić klikając TUTAJ (facebook) lub TUTAJ (Google+).

Począwszy od nia dzisiejszego, codzienne przez 10 kolejnych dni będą się w tym miejscu pojawiać 2 zdjęcia przedstawiające sceny z filmów, w których pojawiły się perfumy. Zadanie będzie polegało na odgadnięciu TYTUŁÓW tych filmów. Wygra osoba, która jako pierwsza poda mi prawidłowe tytuły wszystkich filmów.

Dlaczego postanowiłam przedstawiać 2 zdjęcia z jednego filmu a nie tylko 1? Powód jest prosty - żeby ułatwić Wam odgadnięcie tytułu danego filmu :-) Dlatego jedno ze zdjęć przedstawiać będzie scenę z filmu, w której widać perfumy (na dowód ich obecności w danym filmie), a drugie zdjęcie ukazywać będzie bohaterów występujących w danym filmie.

Pamiętajcie, że to konkurs filmowy. Wbrem pozorom nie wymaga on posiadania praktycznie żadnej wiedzy związanej z perfumami. Możecie zatem prosić o pomoc wszystkich swoich najbliższych (w wypadku gdy będziecie mieli problem z odgadnięciem tytułu jakiegoś filmu).

Informacje odnośnie filmów:

 • zdjęcia mogą (ale nie muszą) pochodzić z filmów i seriali, zarówno polskich jak i zagranicznych
 • w przypadku serialu wystarczy podać tytuł, bez numeru, nazwy odcinka czy serii
 • każdego dnia będą się pojawiać 2 zdjęcia dotyczące 1 filmu
 • czyli łącznie w ciągu 10 dni pojawi się 20 zdjęć z 10 filmów (po 2 zdjęcia z jednego filmu)
 • zdjęcia będą pojawiać się o różnej porze dnia i nocy
 • jednak o tym, o której h zamieszczę 2 ostatnie zdjęcia poinformuję Was dzień przed zakończeniem konkursu, czyli we wtorek (napiszę to wówczas w TYM MIEJSCU) Dlaczego? Po to, żebyście nie mieli do mnie później pretensji, że ktoś był w pracy, ktoś na studiach, ktoś inny nie wiedział itp. Chcę, żebyście wszyscy mieli równe szanse :-)

***Informacja o tym, kiedy pojawią się ostatnie zdjęcia pojawi się dokładnie w tym miejscu. ***

Aktualizacja: 26. 02. 2013

Zgodnie z obietnicą zamieszczam informację o tym, o której h zamieszczę jutro dwa ostatnie zdjęcia konkursowe:

- zdjęcie nr 1 ukaże się o 20h

- natomiast zdjęcie nr 2 ukaże się o 21h

 Jeżeli okaże się, że podobnie jak ostatnio, zawiesi mi się serwer, to 1 zdjęcie opublikuję o 21h na facebooku.

Informacje odnośnie odpowiedzi:

 • odpowiedzi konkursowe należy wysyłać na mojego maila, czyli kontakt olfaktoria
 • odpowiedzi należy podpisać swoim nickiem i/lub imieniem i nazwiskiem. Osoba, która tego nie zrobi zostanie zdyskwalifikowana
 • nie można podawać odpowiedzi w komentarzach - skutkuje to automatycznym wykluczeniem z konkursu, nawet jeśli odpowiedzi będą prawidłowe
 • należy podać pełen tytuł filmu; oznacza to, że jeżeli jakiś film zatytułowano np. The Boys (Chłopaki), a ktoś napisze tylko Boys (bez "the"), jego odpowiedź nie zostanie uznana jako poprawna
 • w przypadku filmu/serialu zagranicznego można podać jego tytuł oryginalny lub/i polski
 • podawanie danych typu nazwy perfum, nazwiska aktorów czy reżyserów filmu nie mają żadnego znaczenia i nie będą brane pod uwagę przy przyznawaniu nagrody
 • każda osoba biorąca udział w konkursie może wysłać tylko jednego maila, zatem przed wysłaniem odpowiedzi radzę się dobrze zastanowić nad treścią wiadomości, bo po jej wysłaniu nie będzie możliwości poprawienia jej
 • odpowiedź musi być zbiorcza, to znaczy że należy mi wysłać maila dopiero w dniu zakończenia konkursu.  Zatem wysyłanie mi odpowiedzi na raty nie ma żadnego sensu i nie będę tego brała pod uwagę przy przyznawaniu nagrody.
 • tytuły filmów należy podawać po kolei, ponumerowane od 1 do 10 - tak, jak na poniższym przykładzie. Nie można wysyłać odpowiedzi w jednej linijce, bo utrudnia mi to sprawdzanie i wydłuża czas zakończenia konkursu i wybranie zwycięzcy.

Przykład:

1. Piękny umysł

2. Gladiator

3. Seks w wielkim mieście

4. ?/ nie wiem/

5. Aviator

itp.

Oczywiście  można wymienić wszystko w jednej linijce, np: 1. Piękny umysł, 2. Gladiator, 3. Seks w wielkim mieście, 4. ?/ nie wiem/, 5. Aviator itp..

Wszelkie sporne i niejasne sytuacje będą rozstrzygiwane przeze mnie na bieżąco. Jeżeli pojawią się jakieś dodatkowe pytania lub kwestie wymagające wyjaśnienia (a pewnie tak będzie), to oczywiście udzielę Wam odpowiedzi, a następnie informacje te uwzględnię w powyższej liście.

Uwaga!

Nie udzielam ŻADNYCH podpowiedzi do konkursu. W związku z powyższym proszę mi nie wysyłać próśb o podpowiedzi, zarówno drogą mailową jak i poprzez facebooka czy Google+, bo i tak na nie nie odpowiem :-)

Konkurs potrwa do 27 - ego lutego (środa), do północy. Jeżeli po upływie tego terminu okaże się, że nikomu nie udało się prawidłowo podać wszystkich 10 tytułów filmów, to wówczas nagrodę przyznam osobie, która była najbliżej rozwiązania zadania konkursowego, czyli osobie, która podała najwięcej prawidłowych tytułów filmów.

Wyniki konkursu podam następnego dnia, czyli 28 - ego lutego (w czwartek). Po wyłonieniu zwycięzcy sprawdzę, czy osoba ta jest fanem mojego bloga na facebooku i/lub Google+. Jeżeli okaże się, że nie, to na mocy powyższego regulaminu nie otrzyma ona nagrody. Wówczas wybiorę inną osobę na jej miejsce. Podobnie stanie się w przypadku, kiedy po upływie tygodnia od daty ogłoszenia wyników zwycięzca nie skontaktuje się ze mną celem przekazania adresu do wysyłki.

Zapraszam do zabawy :-) Jak zwykle życzę Wam powodzenia :-)

Buziaki,

Dorota

 

1 edycja konkursu filmowego - KLIK

2 edycja konkursu filmowego - KLIK

 

Aktualizacj 28.02.2013 r.

 

Konkurs dobiegł końca. Prawidłowe tytuły wszystkich poniższych filmów to:

1. Raport pelikana (Pelican Brief, The)
2. Wyśnione miłości (Amours imaginaires, Les)
3. Głowa w chmurach (Head in the Clouds)
4. Zakochany głupiec (Flashbacks of a Fool)
5. Upalne brazylijskie lato (À Deriva)
6. Nie oglądaj się (Ne te retourne pas)
7. Dwoje do poprawki (Hope Springs)
8. Delikatność (Délicatesse, La)
9. Niedościgli Jonesonowie (Joneses, The)
10. Pęknięcia / (Cracks, The)

 

 

Film 1, scena 1

 

Film 1, scena 2

 

Film 2, scena 1

 

Film 2, scena 2

 

Film 3, scena 1

 

Film 3, scena 2 

 

Film 4, scena 1

 

Film 4, scena 2

 

Film 5, scena 1

 

Film 5, scena 2

 

Film 6, scena 1

 

Film 6, scena 2

 

Film 7, scena 1

 

Film 7, scena 2

 

Film 8, scena 1

 

Film 8, scena 2

 

Film 9, scena 1

 

Film 9, scena 2

 

Film 10, scena 1

 

Film 10, scena 2

 

W związku z tym, że część z Was wykazuje tendencje do psucia tego typu konkursów poprzez zamieszczanie odpowiedzi w komentarzach, opcja dodawania komentarzy została na czas trwania konkursu wyłączona :) 

 

Aktualizacja: 28.02.2012

Konkurs dobiegł końca. Serdecznie gratuluję zwycięzcy :) Wyniki konkursu znajdziecie TUTAJ

PS odblokowałam możliwość dodawania komentarzy :-)

 

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!