Ogłoszenie parafialne dla wszystkich czytelników Olfaktorii

piątek, 4 listopada 2011    0   

Ogłoszenie parafialne dla wszystkich czytelników Olfaktorii

Postanowiłam raz w miesiącu wynagradzać najbardziej aktywnych czytelników bloga Olfaktoria.

Kilka dni temu pytałam Was na facebook'u, co sądzicie o tym, żeby nagradzać Was raz w miesiącu za aktywnośc na blogu Olfaktoria oraz na fanpejdżu. W związku z tym, że bardzo spodobał Wam się ten pomysł postanowiłam, co następuje:

Wynagradzać najczęściej komentujące osoby na blogu oraz na fanpejdżu.

Zakładam, że większość z Was kupuje perfumy, a produkty uzupełniające już niekoniecznie. Dlatego właśnie  przewidziałam dla Was jako nagrody:

  • żel pod prysznic Hugo Boss Bottled Night - dla najaktywniejszego fana na facebook'u
  • krem pod prysznic Calvin Klein Beauty - dla najaktywniejszego komentatora bloga

Żadnego z tych produktów nie da się kupić w perfumerii tradycyjnej. Każdy  z nich kosztuje około 100 zł (w zależności od sklepu internetowego). 

Liczą się komentarze, jakie zamieścicie na blogu w tym miesiącu. Komentować możecie wszystkie artykuły, nawet te, które napisałam wcześniej.

W przypadku fanów aktywnych na facebook'u, liczy się liczba komentarzy zamieszczona pod postami, liczona od dnia dzisiejszego do końca miesiąca. W Waszym przypadku nie będę liczyła komentarzy dotyczących wcześniej zamieszczonych przeze mnie postów.

UWAGA!

Osoba chcąca się ubiegać o nagrodę dla najaktywniejszego komentatora bloga powinna się zarejestrować na blogu i wszystkie komentarze zamieszczać pod wybranym przez siebie nickiem.

Co oznacza najaktywniejszy komentator oraz fan?

O przyznaniu nagrody decydują 2 główne czynniki:

  • ILOŚĆ komentarzy zamieszczona pod postami i artykułami w danym miesiącu

oraz

  • MERYTORYCZNA JAKOŚĆ komentarzy

Od razu zaznaczam, że nie będę brała pod uwagę osób komentujących w stylu: super, fajne, podoba mi się. Im lepsze jakościowo komentarze (ciekawe, wnoszące coś nowego do dyskusji), tym lepiej.

W przypadku, kiedy będę miała wybrać pomiędzy osobami o zbliżonej liczbie komentarzy, wybiorę osobe, której komentarze uznam za lepsze pod względem merytorycznym, nawet jesli będzie ich mniej.

O tym, kto otrzyma nagrodę będę Was informować każdorazowo 1 dnia kolejnego miesiąca, w tym przypadku 1 grudnia.

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!