Muzyka z reklamy perfum Narciso Rodriguez Narciso

niedziela, 31 maja 2015    0    Perfumy

Muzyka z reklamy perfum Narciso Rodriguez Narciso

Muzyka z reklamy perfum Narciso Rodriguez Narciso z udziałem modelki Raquel Zimmermann.

Jest kilka powodów, dla których lubię oglądać reklamy perfum. Jednym z nich jest to, że dzięki nim poznaję twórczość artystów, których w innym przypadku najprawdopodobniej nigdy bym nie odkryła. Tak było również w przypadku muzyki wykorzystanej w reklamie najnowszych perfum Narciso Rodriguez Narciso. Utwór Numb od razu przypadł mi do gustu. Moim zdaniem idealnie oddaje charakter zapachu. Pochodzi z płyty Luxury Problems, wydanej w 2012 roku przez brytyjskiego producenta muzyki techno i dubstep Andy’ego Stotta. Psychodeliczna, oniryczna, ambientowa – takie właśnie skojarzenia przywołuje na myśl jego twórczość. Zachęcam Was do zapoznania się z nią. A nuż przypadnie Wam do gustu?

Ciekawi mnie, jak Wam się podoba sam spot? W ramach ciekawostki dodam tylko, że nie jest to pierwsza reklama perfum, w której pojawiła się Raquel Zimmermann. Modelka była wcześniej twarzą m.in. takich perfum jak:

  • Gucci by Gucci
  • Viktor & Rolf Flowerbomb i Viktor & Rolf Eau Mega
  • Chloé Love
  • Marni EDP
  • Versace Woman
  • czy Fendi Palazzo

Muzyka z reklamy perfum Narciso Rodriguez Narciso
Wykonawca Andy Stott
Tytuł utworu Numb

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!