Wygraj perfumy Marc Jacobs Daisy Dream!

wtorek, 12 sierpnia 2014    0    Konkursy

Wygraj perfumy Marc Jacobs Daisy Dream!

Konkurs zdjęciowy, w którym można wygrać perfumy Marc Jacobs Daisy Dream.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

 • Być fanem mojego bloga na facebooku KLIK  i/lub Google+ KLIK
 • Zrobić i przesłać 1 zdjęcie przedstawiające Waszą subiektywną interpretację słowa DAISY lub DREAM.
 • Zdjęcie musi być uzupełnione 2-3 zdaniowym opisem wyjaśniającym Waszą interpretację wybranego słowa.

Wymagania odnośnie zdjęć

 • 1 osoba może mi wysłać tylko 1 zdjęcie konkursowe
 • Zdjęcie musi być POZIOME, wykonane w proporcji 4 na 3 (np. 1200px na 900px, 800px na 600px, 600px na 450px)
 • Podkreślam, że to konkurs fotograficzny a nie rysunkowy, w związku z czym nie można nadsyłać zdjęć prac plastycznych.

Zdjęcia bez opisu i te, które nie będą spełniały powyższych warunków, zostaną wykluczone z konkursu.

Nagrody

Nagrodami w konkursie są 3 sztuki perfum Marc Jacobs Daisy Dream o pojemności 100ml. Zazdroszczę - ja posiadam tylko 50ml ;-)

Ważne

 • Konkurs zaczyna się dzisiaj i potrwa tydzień, zatem zakończy się we wtorek, 19 sierpnia o północy. Wyniki ogłoszę następnego dnia, czyli 20 sierpnia w środę.
 • Maile konkursowe powinny nosić tytuł: Konkurs Marc Jacobs Daisy Dream
 • Należy je wysyłać na adres: kontakt olfaktoria
 • Mail musi być podpisany Waszym nickiem lub/i imieniem i nazwiskiem z facebooka i /lub Google+
 • Wszystkie przesłane przez Was zdjęcia opublikuję w specjalnej galerii pod tym artykułem.
 • Jako że Wasze zdanie bardzo się dla mnie liczy, poproszę Was o zamieszczanie opinii na temat publikowanych zdjęć w komentarzach pod tym artykułem. Pomogą one w wyborze zwycięzców.
 • Po wyłonieniu zwycięzcy sprawdzę, czy osoba ta jest fanem mojego bloga na facebooku i /lub Google+. Jeżeli okaże się, że nie, to na mocy powyższego regulaminu nie otrzyma ona nagrody. Podobnie stanie się w przypadku, kiedy po upływie tygodnia od daty ogłoszenia wyników zwycięzca nie skontaktuje się ze mną celem przekazania adresu do wysyłki.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Wszelkie sporne i niejasne sytuacje będą rozstrzygiwane przeze mnie na bieżąco. Jeżeli pojawią się jakieś dodatkowe pytania lub kwestie wymagające wyjaśnienia, to oczywiście udzielę Wam odpowiedzi, a następnie informacje te uwzględnię w powyższym wpisie.

Życzę wszystkim powodzenia!

*Wpis powstał we współpracy z marką Marc Jacobs.

Galeria prac konkursowych:

 

Opisy do zdjęć:

 

 1. Moja interpretacja słowa DREAM ten "sen", to "marzenie". Jest jak uśmiechnięte dziecko, które się kocha najbardziej na świecie :)
 2. Wszystko ujęte na jednym zdjęciu. Daisy Dream- po prostu.
 3. Dream - dla mnie marzyć to oderwać się od rzeczywistości i oddalić do nowej nieco tajemniczej krainy. Moje zdjęcie utrzymane jest w ciemniejszych barwach ponieważ to tuż przed snem kiedy świat owiany jest ciemną kołderką ja odchodzę najczęściej do krainy marzeń. Moim największym marzeniem jest docenianie i odnajdywanie pozytywów w najmniejszych rzeczach, często trudnych do zauważenia na pierwszy rzut oka. :)
 4. Mój Dream to bezpieczne i spokojne spanie z odsłoniętym brzuszkiem, bez strachu ze ktoś zrobi krzywdę. Zaufanie do tego z kim się mieszka i najmilsze na świecie mruczenie przez sen :)
 5. Dream - marzyć, śnić... Oba różne, lecz podobne.
  Jedno z podobieństw - brak ograniczeń, czy to nie wspaniałe?
  Jak parasol na wietrze, lecimy, chcemy lecieć!
  Podążać za szczęściem i śnić o szczęściu, po prostu być szczęśliwym!
 6. Moją Daisy, moją stokrotką jest mój syn Tymoteusz, który jest żywym dowodem na to, że nie tylko kobietom i dziewczynkom dobrze w stokrotkach. Męski incydent w babskim konkursie ;-)
 7. Daisy Dream Marc'a Jacobs'a w kolorze niebieskim, więc moje zdjęcie też napędza kolor niebieski ;) Postanowiłam przesłać Ci moje ulubione zdjęcie do którego mam ogromny sentyment, jesteśmy ze sobą 5 lat i nie widzimy świata poza sobą ... :D Naszym DREAM jest stanięcie niebawem przed ślubnym ołtarzem (jak się dorobimy:P) i żeby w moim ślubnym bukiecie królowała DAISY! :D
 8. DREAM to moje marzenie oznaczające poznanie wszystkich barw i odcieni życia! Można je zrealizować "Wożąc panią DAISY" :)
 9. Kiedy przeczytałam temat konkursu od razu przypomniały mi się zdjęcie które zrobiłam pod koniec maja tego roku. Jest subtelne, dziewczęce i bardzo marzycielskie. Można by rzec, że to dosłowna interpretacja zarówna słowa "daisy" jak i "dream". Wylegiwanie się na pełnej stokrotek łące z unoszącym się nad nami zapachem Marca Jacobsa - idealne połączenie!
 10. Dream - Marzenie lekkie jak płatki wiosennych kwiatów i ulotne jak uwieczniona fotografią chwila. Tłem-błękit nieba, w głowie wiosna, w myśli radość i beztroska. Wybrałam zdjęcie, które moim zdaniem najlepiej wizualizuje moje pojęcie marzenia, a jeśli dodatkowo, choćby na palcach ;) , pojawia się motyw stokrotki, które uwielbiam w każdej postaci, to jest to całkowicie 'My Dream'. ;)
 11. Niebo - czystość, "baranki" na niebie - dziecięce lata - taka jest moja wizja perfum Jacobs'a, taki jest mój dream :)
 12. Dream / sen -  odbicie w tafli innej perspektywy, fioletowa przestrzenność, krzywe zwierciadło rzeczywistości stworzone w naszej podświadomości.......to cząstka nas, często niewyraźna, spikselizowana.
 13. Moja Interpretacja słowa Daisy... Balonik mojej córy, uroczy kwiatek, który na upartego może przypominać stokrotkę.
  Słodki, uroczy, dziecinny, beztroski, zupełnie tak, jak moje dziecko.
 14. Dream dla mnie to marzenia-Moja córka to notoryczna marzycielka, podczas spacerów po lesie, łące potrafi godzinami wpatrywać się niebo i marzyć! Już była lekarzem, informatykiem, tancerką, aktorką, bizneswoman ,hakerem, ,,na razie stanęło na dietetyku . A ja tej mojej marzycielce kibicuję i trzymam kciuki aby te jej marzenia się zrealizowały! Zdjęcie pokazuje seans marzyciela :P
 15. Przesyłam zdjęcie mojego kochanego kota. Nikt nie śpi tyle co Słodziak, a jak nie śpi marzy o drzemce:)
 16. Marzenia sennie nie są wyłączną domeną człowieka. Wśród naszych braci mniejszych są gatunki prowadzące znacznie intensywniejsze życie we śnie niż my. Choć tego, co wówczas widzą i czują, możemy się tylko domyślać.
 17. Ona jest mym snem, marzeniem,
  tym co w codzienności wznosi mnie nad ziemię...
  Spod zamkniętych powiek szeptem do mnie mówi,
  abym śnił bez końca, nigdy się nie budził...
  Co snem a co jawą gubię się porankiem,
  gdy zastaję w kuchni zimnej kawy szklankę,
  była tu przed chwilą, czuję zapach słodki
  nie wiem czy to ona czy świeże stokrotki,
  we śnie je zrywałem by w jej włosy wplatać,
  muszę ją dogonić, w sieć miłości złapać...
 18. Wybrałam to zdjęcie, ponieważ przypomniała mi sie z nim dość śmieszna  historia. Wracaliśmy rodzinką z dośc długiej podróży , byłam strasznie przemęczona i zasnęłam. A gdy obudziłam sie właśnie tak na moje rozczochrane włosy zareagował mój synek:)
 19. Daisy Dream - dla niektórych to sen, marzenie, stokrotka. Proste, dosłownie skojarzenia. Mnie zaś nazwa "Daisy Dream" jednoznacznie skojarzyła się z najwspanialszym psem, jakiego miałam w życiu. Sunia nazywała się Daisy i była, zupełnie jak jej imię, złotym kwiatuszkiem, który sprawiał, że mój dzień zawsze stawał się lepszy. Jej szczera, bezinteresowna miłość przepędzała każdy smutek czy zmartwienie, jakie dręczyło moje myśli. Niestety, tego wspaniałego zwierzaczka nie ma już przy mnie. Co roku jednak zanoszę na jej symboliczny grób stokrotkę. Tak by wiedziała, że nigdy o niej nie zapomnę.
 20. Dla mnie słowo DREAM oznacza odprężającą wolność, której nikt nie jest w stanie mi odebrać, lekkość barwnego motyla, świeżość niczym krople porannej rosy beztrosko turlające się po trawie i delikatny szelest otaczającej przyrody. Wszystkich tych stanów doświadczyłam w górach, dlatego one właśnie kojarzą mi się z trudnym do opisania stanem nirwany podobnie jak każde "spotkanie" z nieznanym mi dotąd zapachem. Bez wątpienia jest w tym wszystkim magia i nie chcę, by kiedykolwiek się ona skończyła :)
 21. Dream - sen/marzenie, o czym może śnić i marzyć Matka Polka Perfumoholiczka, z worami pod oczami i kredkami we włosach? Oczywiście o spokoju w stylu ZEN (jakbyś miała kiedyś do wygrania to będę pierwsza w kolejce ;) ) oraz o perfumach.. Odkąd ujrzałam sesję wykonaną przez Ciebie zakochałam się w tym flakonie, wtedy zaczął się mój DAISY DREAM. Nie znam zapachu, marzę by poznać - to jeszcze bardziej potęguje moje dream, dlatego próbuję, bo kto nie próbuje ten nie ma ;-)
 22. Zdjęcie jest moją interpretacją słowa Dream!
  Żyję w głębokim przekonaniu że jeżeli myślimy pozytywnie, przyciągamy pozytywne zdarzenia, a i takim myśleniem pomagamy naszym marzeniom aby się spełniły. Przechodząc do sedna wielkim marzeniem mojej rodzinki jest sielski domek na wsi, którego krajobraz wokół będzie nam dawał takie piękne widoki jak ta uwieczniona przeze mnie na fotografi..Zachody słońca które będą zapierały dech w piersiach i będą zachwycały nasze oczy i serca!
 23. Jestem normalna dziewczyną o nienormalnych marzeniach. Warto marzyć aby te marzenia spełniać <3
 24. Lampiony są jak marzenia- lekkie, ulotne, sprawiają, że czujemy się wolni. Dzięki marzeniom możemy dotknąć nieba, zupełnie jak lampion, który wypuszczamy wraz z wypowiedzianym życzeniem. To moja definicja marzenia(dream).
 25. Tak sobie myślę, że te nasze marzenia to przecież coś jednocześnie przyjemnego i błogiego, co z drugiej strony daje kopa, motywację do dalszego działania. Bo rzeczywistość, jak wszyscy wiemy, potrafi być różna. Dlatego czasami powinniśmy się położyć, zamknąć oczy i przypomnieć sobie - po co to wszystko.
 26. To być może zwykłe zdjęcie...ot,kawałek nieba...Ale dla mnie to magiczna pora,mój "dreamtime",kiedy mogę patrzeć na bajkowe kolory ogarniające świat a moje myśli...marzenia..błądzą hen,wysoko szybując drogami kteślonymi przez samoloty...
 27. Współczesny świat zdominowany jest przez symbole, na kontrasty, konteksty, ukryte znaczenia natrafić można codziennie. Pomyślałam, że w roku okrągłych rocznic historycznych ten kwiat na zdjęciu to żywy kotylion, symbol dawnych, heroicznych marzeń DREAM o wolność i niezależność kraju. Zatem niech pachnie wolność!
 28. Moje Stokrotne Marzenie to przekazanie mojemu dziecku najważniejszych wartości w życiu jakimi są DĄŻENIE DO CELU I SPEŁNIANIE SWOICH MARZEŃ. Chciałabym aby wszystko to co sobie zaplanuje lub wymyśli 'ot tak' spelniało się w oka mgnieniu. Nawet gdyby chciala cofnąć się do ery KREDY, do swoich ukochaych DINO- póki co my jako rodzice spełniamy jej marzenia, w przyszłości sama będzie musiała o te marzenia zawalczyć :)
 29. Moją interpretacją słowa DREAM, jest krajobraz, pod którym ukrywa się pragnienie podróżowania, snu, i odkrywania.
  „Czym jest dla mnie przygoda? Myślę, że to urzeczywistnienie marzenia, które każdy z nas nosi w sobie. Przygoda to przede wszystkim wolność, to doświadczenie silnych emocji, osiąganie i przekraczanie granic, realizowanie przedsięwzięć w ekstremalnej formie, które pozostawiają głęboki ślad w człowieku i zmieniają jego psychikę”.
 30. DREAM - Lekkie nasze marzenia senne, te duże i te malutkie, te do spełnienia i te do dalszego marzenia, niewinne, nieskazitelnie czyste jak sen malutkiego dziecka. Tak niewiarygodnie piękne, jak niewiarygodne piękno jest w nim <3
 31. ... Choć może to nie stokrotki, ale mogłabym je otrzymywać codziennie :) Kwiatki w każdej postaci - uwielbiam...jak każda chyba kobieta :)
 32. Zdjęcie łączy w sobie moją interpretację DAISY i DREAM. By nasze marzenia "zakwitły", trzeba im w tym pomagać. Widoczny na zdjęciu "pomocnik"dostałam od przyjaciółki. Codziennie losuję karteczkę dnia + dawkę pozytywnej energii i lecę robić swoje, podejmować kolejne kroki ku spełnieniu moich marzeń. Dla mnie DREAM to po prostu sposób bycia, umiejętność czerpania radości z każdej, nawet najmniejszej chwili, a w końcu doczekanie się tego wymarzonego dnia/chwili. A DAISY to spoglądanie na świat przez kolorową lupę, bo nie jest on czarno-biały, ale obfituje w miliony kwiecistych barw, musimy się tylko nauczyć je dostrzegać :)
 33. Jeśli mieć wielkie marzenia to tylko z głową w stokrotkach. Big DREAM only in DAISIES.
 34. Marzenie jest czymś tak miłym, lekkim i przyjemnym jak te obłoki, które poruszając się i zmieniając swój kształt niesamowicie uruchamiają naszą wyobraźnię. Karuzela kręci się i wiruje tak samo jak nasze życie.Jednak przychodzi taki moment gdy karuzela zatrzymuje się a ty z uśmiechem na twarzy czujesz grunt pod nogami. Wtedy jest właściwy moment by spełnić swe marzenia!
 35. Dream moim zdaniem znaczy śnić, marzyć. To oczywiste. Tracimy kontakt z rzeczywistością i przenosimy się do świata marzeń będąc właśnie w łóżku, jest ona azylem, w którym się otwieramy jesteśmy sobą, zdejmujemy z siebie maski, które przywdziewamy do pracy i nosimy wśród znajomych. Tam, pośród poduszek, miękkości spędzamy najwięcej czasu. To tam często wbrew naszej woli stajemy się niewinni. Patrząc na to zdjęcie chce się po prostu leżeć i niesamowicie pachnieć...
 36.  "Dream - marzyć, kochać i śnić. Być kochanym i dawać miłość innym, patrzeć w przyszłość i w świat z nadzieją, że każdy kolejny dzień będzie dla Nas pogodny i słoneczny, że wszystkie smutne chwile są ulotne i szybko przeminą a My nadal będziemy kochać, marzyć i śnić ;)"
 37. Bardzo trudno było mi wybrać jedno tylko zdjęcie, które byłoby moją interpretacją słów Daisy oraz Dream połączonych w nowym zapachu Marca Jacobsa. Projektant ten jest kreatywny nowoczesny, przekracza granice nie tylko w modzie, ale także w dziedzinie perfumerii. Każdy zapach jest niepowtarzalną i nietuzinkową kompozycją, która uwodzi charyzmą, nowoczesnością i luksusem, a jednocześnie zachwyca świeżością, niewymuszoną naturalnością i niedbałym szykiem. Taki też jest zapach Daisy Dream. Osobiście po raz pierwszy "zakochałam się" w Marcu Jacobsie, gdy dostałam w prezencie perfumy Dots. Poznałam dzięki temu niebywałą jakość jaką prezentują zapachy tej marki. Gdy natomiast zapoznałam się z perfumami Daisy Dream od razu wiedziałam, że to moja nowa miłość, jeszcze lepsza kompozycja, która z pewnością zastąpi na mojej półce perfumy Dots. Lekki delikatny zapach jest jednocześnie niebywale ekskluzywny, urzekające połączenie grejpfruta, gruszki oraz jeżyny, przeplatające się jaśminem i śliwką liczi zamyka lekko piżmowa baza, z nutą kokosową i drzewną. Zapach ten rozbudza moje zmysły, gdy zamykam oczy widzę dzięki niemu gorące lato na włoskiej wsi, egzotyczne aromaty, piaszczyste plaże oraz błękitne morze, budzą się we mnie same przyjemne wspomnienia i pozytywna energia. Tak jak zdjęcie które wybrałam, perfumy są lekkie i delikatne, przyjemne, w sposób niewymuszony eleganckie i oczarowujące i według mnie takie są wakacje, które uwiecznione zostały na tym zdjęciu. Tak jak zdjęcie zamyka w sobie ulotny czar lata, tak Daisy Dream w zabawnym flakonie zamykają perfumy zarówno niezwykle dziewczęca jak i niespotykanie eleganckie. Dobór zdjęcia był dla mnie kwestią intuicyjną, bo w ten sposób chcę odbierać perfumy, nie natomiast pod kątem technicznym. Dlatego też to czego nie zawarłam w opisie mam nadzieje, że uzupełni to czarujące zdjęcie z przed paru lat.
 38. DAISY: Czarna Stokrotka z delty Okavango. Melancholijna i intrygująca.
 39. Uwielbiam marzyć... Snuć w głowie mniej lub bardziej realne scenariusze potencjalnych zdarzeń... Odkąd pamiętam byłam jak bajkowy Dyzio ;) Uwielbiam także Bałtyk, w całym jego majestacie - zarówno wtedy, gdy na powierzchni widać niewinne baranki, jak i wówczas, gdy szaleje sztorm. A polskie plaże to idealne do marzenia miejsce. Zakradam się tam po zmroku, kładę na tętniącym jeszcze od wrażeń upływającego dnia piasku, i oddaję projekcjom w mojej głowie. Tak właśnie interpretuję słowo DREAM :)
 40. Dream - czyli pole pachnących kwiatów o przepięknej woni, która pozwala oderwać się od rzeczywistości i zatopić w marzeniach. 
 41. Dream jest dla mnie nie ziszczonym snem o pięknych kolorach, których nawet najlepszy malarz nie ma swej palecie barw. Snem tak pięknym, że nikt nigdy nie chciałby się z niego obudzić, tylko aby trwał i trwał...
 42. Świeży i niewinny jak stokrotka-moj śpiący Aniołek...
 43. Byłam kilka dni nad morzem i zobaczyłam ten konkurs i stwierdziłam że wezmę udział i robiąc zdjęcie pokieruję się słowem DREAM... Właśnie dlatego że nasz świat jest tak piękny a ludzie nie potrafią tego dostrzec...jest jak w bajce..jak we śnie. Piękny krajobraz który podarował nam Bóg. Powinniśmy łapać chwile i je uwieczniać fotografią.
 44. DAISY I DREAM sa jak dwie nitki wplatane w tkanine zycia,kazda ma swoj kolor i przeznaczenie ,ale wspolnie tworza pewien wzor...
 45. Zachody słońca na chybotliwej łódce - living in a Dream.
 46. Dream oznacza dla mnie rozkoszne chwile relaksu , przy których mogę oddać się marzeniom. Chwila wyciszenia sprawia, iż czuję się pewna siebie, szczęśliwa
  oraz nabieram sensu życia ;).
 47. Krajobraz prosto z nad Adriatyku stanowi dla mnie marzenie, można by leżeć na czystej plaży nieskończenie. Krystaliczna woda przyciąga do siebie i żadnej chmurki nie widać na niebie. Zimna woda dla ochłodzenia podczas wielogodzinnego, długiego leżenia.
 48. Noc spadających gwiazd! Dla mnie była nocą marzeń! Spadająca gwiazda nie od dziś jest symbolem marzycieli . Mam nadzieję, że i moje marzenie o Daisy Dream się spełni.
 49. Kiedy byłam mała - nałogowo i namiętnie szukałam czterolistnych koniczynek. Codziennie. Miały mi zapewnić szczęście. Znajdowałam je tylko w snach. Przygnieciona niepowodzeniem - przestałam szukać. Dzisiaj śnię na jawie. Albo jawa jest pięknym snem. Oto dowód, że sny się spełniają. Śnijcie Dziewczyny! 
 50. DAISY -spełnia marzenia te małe i te duże,te zwykłe i te kolorowe,dorosłych i dzieci.Moja interpretacja spełnionego marzenia motylkowe księżniczki
 51. To co mnie nakręca, dodaje skrzydeł, to blask słońca, jego ciepło, szum morza, relaks, podniebne przestworza. To zapach miły dla mojego nosa, to poranna na ździebełku trawy rosa...
 52. W moim mniemaniu marzenie senne to ulotny,piękny obraz,który niczym bańka mydlana pojawia się nagle,by zniknąć w ułamku sekundy.Przepełnione światłem i subtelnymi barwami eteryczne doświadczenie sprawiające ,że w duszy zakwita radość i szczęście.
 53. Dream to marzenie, to chęć ucieczki w nieznane, to pragnienie schowania się przed całym światem, pozostanie wśród własnych myśli, swojej osoby, to poczucie czerpania przyjemności z obcowania we własnym towarzystwie, zatracania się w swej nieskończonej wyobraźni, myślach, które nadają życiu sens, motywujących do działania, napawających niesamowitą energią. Dream to zobowiązanie wobec własnego JA, poszukiwanie własnej ścieżki, prowadzącej do samospełnienia.
 54. Dream - marzenie d
Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!