Najlepsze perfumy dla nastolatków

poniedziałek, 10 lutego 2014    0    Perfumy

Najlepsze perfumy dla nastolatków

Jakie perfumy są najlepsze dla nastolatków?

Młodzi ludzie prowadzą bardzo aktywny i rozrywkowy tryb życia. W związku z tym perfumy, jakie kupują (zwłaszcza chłopcy), są przede wszystkim lekkie i świeże, z wyczuwalną nutą cytrusów i/lub morskiej bryzy. Nastolatki z kolei nieodmiennie preferują słodkie, kwiatowo - owocowe zapachy, w których składzie często znajdują się: brzoskwinie, peonie czy karmel.

W okresie dojrzewania szczególnie ważne dla młodych ludzi staje się posiadanie firmowych rzeczy. Skutkuje to między innymi chęcią posiadania perfum popularnych i znanych na świecie marek, takich jak: Tommy Hilfiger, Lacoste, GAP, DKNY, Vera Wang, Juicy Couture czy Nina Ricci (a wśród tych dysponujących nieco mniejszym budżetem także: Adidas i Puma).

Ogromną popularnością wśród nastolatków cieszą się również perfumy celebrytów. Na szczególną uwagę zasługują wśród nich zapachy: Justin Bieber Someday, Britney Spears Fantasy, Lady Gaga Fame, Nicki Minaj Pink Friday, Katy Perry Killer Queen oraz ostatni hit sprzedażowy - One Direction Our Moment. Co ciekawe, wszystkie przeznaczone są dla kobiet i zamknięte w oryginalnych, zwracających uwagę flakonach.

 

Jakie perfumy Waszym zdaniem są najlepsze dla nastolaktów? Koniecznie dajcie znać!

PS Pamiętajcie, że w komentarzach możecie wstawiać zdjęcia.

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!