Zaproszenie na ekskluzywne warsztaty makijażowo - zapachowe dla Czytelników bloga Olfaktoria

środa, 16 października 2013    0   

Zaproszenie na ekskluzywne warsztaty makijażowo - zapachowe dla Czytelników bloga Olfaktoria

Serdecznie zapraszam Was na ekskluzywne warsztaty makijażowo-zapachowe, które odbędą się 27 października w warszawskim klubie Pure Sky Club.

Wspólnie z Agatą z beautyicon.pl oraz Marcinem z nezdeluxe.pl postanowiliśmy zorganizować dla Was specjalne warsztaty makijażowo-zapachowe. Chcielibyśmy w ten szczególny sposób podziękować Wam za codzienne wspieranie nas w prowadzeniu blogów.

Warsztaty mają charakter unikatowy – nigdy wcześniej grupa blogerów nie zrobiła takiego spotkania dla swoich Czytelników. Planowaliśmy je zrobić już od dłuższego czasu, ale wciąż coś stawało nam na przeszkodzie ;-) Dziś, po ponad miesięcznych przygotowaniach, w  końcu możemy Was o nich poinformować. Odbędą się one 27 października (w niedzielę), w warszawskim klubie Pure Sky Club, w sali Venus (widocznej na powyższym zdjęciu) i potrwają kilka godzin.

Na razie nie zdradzę Wam jednak żadnych szczegółów. Jednego możecie być pewni – spotkanie będzie ekskluzywne i pełne niespodzianek, czyli bardzo w naszym stylu :)

A teraz do rzeczy.

Bardzo proszę wszystkie osoby chętne do udziału w tym wydarzeniu o to, aby w komentarzach pod tym wpisem zadeklarowały chęć uczestnictwa w nim. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy będzie mógł dotrzeć na to spotkanie (ze względu na czas, odległość czy okoliczności), stąd moja prośba.

W warsztatach może uczestniczyć tylko kilkanaście osób. W związku z powyższym w ciągu najbliższej doby spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę kilka osób, które zostaną zaproszone na spotkanie. To samo na swoich blogach zrobią również Agata oraz Marcin.

PS Warsztaty są oczywiście BEZPŁATNE

Aktualizacja: 18/10/2013

Zapraszam na warsztaty:

  • Ewelinę Jaroszczuk
  • Wojowniczą Księżniczkę
  • Darię Krygier
  • Krzysztofa Starskiego
  • Dominikę Kowalczyk
  • oraz Annę Majek

Poniżej skan zaproszenia na warsztaty.

Zaproszenie na ekskluzywne warsztaty makijażowo - pielęgnacyjne w Pure Sky Club

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!