Audycja z moim udziałem na antenie Radia PiN

niedziela, 29 września 2013    0   

Audycja z moim udziałem na antenie Radia PiN

Dzisiaj rano na antenie radia PiN odbyła się premiera audycji poświęconej zapachom, w której miałam przyjemność uczestniczyć. Rozmowę poprowadził dziennikarz radiowy i telewizyjny - Maciek Dolega.

Kilka dni temu około południa otrzymałam ciekawy telefon. Dzwonił dziennikarz Maciek Dolega pytając, czy nie zechciałbym porozmawiać z nim o perfumach na łamach audycji Fashion z PiN-em dla Radia PiN. Nigdy wcześniej nie wypowiadałam się na antenie radia (nie wliczając krótkiej wypowiedzi dla jednej z ogólnopolskich stacji radiowych, w ramach bycia najmłodszą uczestniczką Sejmu Dzieci i Młodzieży). Byłam bardzo zaskoczona propozycją Maćka, ale zgodziłam się bez wahania (uwielbiam wyzwania !). Trzy godziny później siedziałam już w siedzibie radia, zastanawiając się, co ja tam w ogóle robię ;-)

Najbardziej bałam się tego, że stracę wątek albo ze stresu zacznę mylić informacje. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, mój czarny scenariusz się sprawdził. Nie będę opisywać szczegółów - ci bardziej wnikliwi z pewnością zorientują się, co poszło nie tak. Mimo to muszę przyznać, że rozmowa była bardzo przyjemna. Nagraliśmy ponad 30 minut materiału, z czego w audycji wykorzystano około 25 minut. W trakcie rozmowy poruszaliśmy m.in. następujące tematy:

Premiera audycji odbyła się dzisiaj rano o 10.05. Jako że byłam niezmiernie ciekawa, jak wypadłam (nie słyszałam nagrania wcześniej), przystąpiłam do słuchania, z uwagą analizując to, co i w jaki sposób powiedziałam. Zanotowałam sobie kilka rzeczy do poprawy. Zakładam, że następnym razem pójdzie mi już znacznie lepiej. Choć i tak uważam, że jak na pierwszy tego typu występ było całkiem nieźle. Żałuję tylko, że rozmowa trwała tak krótko. Mam wrażenie, że powiedziałam stanowczo za mało w stosunku do tego, co wiem i co chciałam przekazać słuchaczom. Ufam jednak, że rozmowa przypadnie Wam do gustu. Archiwalny zapis audycji znajdziecie na stronie radia PiN TUTAJ.

Radio PiN to obok Chilli Zet jedna z moich ulubionych stacji radiowych. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że to właśnie w jednej z nich przeszłam swój chrzest bojowy, w dodatku w audycji, w której przede mną brały udział dotychczas tak znane osoby jak: Mariusz Czerkawski, Magdalena Kumorek i Maciej Zień. Z tego miejsca chciałabym podziękować Maćkowi za zaproszenie a Wam – za słuchanie. Cóż... teraz pozostała mi już tylko telewizja ;-) Jeśli macie jakiekolwiek uwagi do mojego wystąpienia, dajcie znać – z chęcią ustosunkuję się do krytycznych komentarzy (o ile będą miały one wydźwięk merytoryczny).

Ciekawi mnie, czy ktoś z Was miał kiedyś okazję brać udział w podobnej audycji? Dajcie znać !

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!