Konkurs - wygraj perfumy!

poniedziałek, 30 września 2013    0    Konkursy

Konkurs - wygraj perfumy!

Zaczynamy konkurs! Powyżej znajdują się zdjęcia z sesji inspirowanej perfumami. Jakimi? Oto jest pytanie ;-)

REGULAMIN KONKURSU:
1. Być fanem mojego bloga na facebooku i/lub Google+
2. Należy polubić i udostępnić post konkursowy na facebooku i/lub Google+. Udostępnić tak, żeby każdy mógł go zobaczyć na Waszej tablicy.
3. W komentarzach pod tym postem należy podać swoje typy (nazwa marki + nazwa perfum, np. Dior Hypnotic Poison)
4. Każda osoba może podać MAKSYMALNIE 3 nazwy. Oznacza to, że jeśli w ciągu kilku h nikt nie zgadnie i dam Wam podpowiedź, to NIE oznacza, że każdy znowu ma 3 strzały. Nie ma oszukiwania! Nie kasujcie odpowiedzi, bo nawet jeśli ja tego nie zauważę, zauważą to moi Czytelnicy.

5. Nagrodą w konkursie są perfumy ze stylizacji o pojemności 50 ml.

Podpowiedź: to perfumy damskie

UWAGA!
Konkurs wygra osoba, która jako pierwsza napisze, jakimi perfmumami była inspirowana dzisiejsza stylizacja. Po zakończeniu konkursu sprawdzę, czy zwycięzca polubił i udostępnił post konkursowy na facebooku i/lub Google+ (i czy ten post jest widoczny na jego tablicy dla wszystkich) oraz czy jest fanem Olfaktorii na facebooku i/ lub Google+. Jeśli nie (lub jeśli zrobi to za późno), nagrodę otrzyma ktoś inny.

Zapraszam do zabawy i jak zwykle życzę wszystkim powodzenia!

Aktualizacja: 02/10/2013

Miło mi ogłosić, ża główną nagrodę w konkursie stylizacyjnym otrzymuje Ela Zawadzka - to ona jako pierwsza podała prawidłową nazwę perfum, którymi była inspirowana powyższa stylizacja, czyli Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau Fraîche. Serdecznie gratuluję!

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!