Konkurs stylizacyjny

poniedziałek, 23 września 2013    0    Konkursy

Konkurs stylizacyjny

Pora na cotygodniowy konkurs stylizacyjny ! Jestem niezmiernie ciekawa, jak szybko tym razem uda Wam się odgadnąć nazwę perfum, którymi były inspirowane powyższe zdjęcia.

REGULAMIN KONKURSU:

  1. Być fanem mojego bloga na facebooku i/lub Google+
  2. Należy polubić i udostępnić post konkursowy na facebooku i/lub Google+. Udostępnić tak, żeby każdy mógł go zobaczyć na Waszej tablicy.
  3. W komentarzach pod tym postem należy podać swoje typy (nazwa marki + nazwa perfum, np. Dior Hypnotic Poison)
  4. Każda osoba może podać MAKSYMALNIE 3 nazwy. Oznacza to, że jeśli w ciągu kilku h nikt nie zgadnie i dam Wam podpowiedź, to NIE oznacza, że każdy znowu ma 3 strzały. Nie ma oszukiwania! Nie kasujcie odpowiedzi, bo nawet jeśli ja tego nie zauważę, zauważą to moi Czytelnicy.Wygraną w konkursie jest perfumowany żel pod prysznic o wartości 100 zł.
  5. Wygraną w konkursie jest perfumowany żel pod prysznic o wartości 100 zł.

Podpowiedź: to perfumy znajdujące się w ofercie Mon Credo

UWAGA!
Konkurs wygra osoba, która jako pierwsza napisze, jakimi perfmumami była inspirowana dzisiejsza stylizacja. Po zakończeniu konkursu sprawdzę, czy zwycięzca polubił i udostępnił post konkursowy na facebooku i/lub Google+ (i czy ten post jest widoczny na jego tablicy dla wszystkich) oraz czy jest fanem Olfaktorii na facebooku i/ lub Google+. Jeśli nie (lub jeśli zrobi to za późno), nagrodę otrzyma ktoś inny.

Zapraszam do zabawy i jak zwykle życzę wszystkim powodzenia!

Przypominam, że stylizacja z ubiegłego tygodnia była inspirowana perfumami Benefit Under My Spell Noelle.

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!