Trzy artykuły mojego autorstwa w magazynie Wedding

środa, 3 lipca 2013    0   

Trzy artykuły mojego autorstwa w magazynie Wedding

Kilka dni temu w sprzedaży ukazał się najnowszy numer magazynu Wedding, w którym opublikowano trzy artykuły mojego autorstwa.

O magazynie Wedding pisałam Wam już jakiś czas temu na facebooku, zachwalając jego szatę graficzną i ciekawe podejście do tematyki ślubnej. Po raz pierwszy sięgnęłam po niego kilka miesięcy temu. Moją uwagę w pierwszej kolejności przykuła jego piękna okładka. Wtedy postanowiłam przyjrzeć mu się nieco bliżej. Przyzwyczajona do wątpliwej jakości tekstów (lub wręcz ich braku) w magazynach ślubnych spodziewałam się, że tutaj będzie podobnie. Myliłam się. Wedding zawierał bowiem ciekawe i dobrze napisane teksty. Aktualnie to jedyne tego typu pismo na rynku, które czytam - mimo tego (a może zwłaszcza dlatego?), że tematyka ślubów jest mi obca :D

W najnowszym numerze pisma opublikowano aż 3 artykuły mojego autorstwa. Poza pisaniem o perfumach po raz pierwszy miałam okazję zmierzyć się również z pisaniem na temat kosmetyków makijażowych i pielęgnacyjnych. Kosztowało mnie to wiele pracy, ale było warto - efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania. Jestem z siebie bardzo dumna :D 

Serdecznie polecam Wam lekturę tego pisma. W nowym numerze, prócz wielu zdjęć sukien ślubnych i pięknej sesji zdjęciowej zrealizowanej nad polskim morzem (autorstwa Łukasza Dziewica) znajdziecie bardzo ciekawe artykuły na temat ślubu w wersji wege oraz weselnej wyprawki świadków.

Poniżej skany mouch artykułów. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu :D

Ślubny niezbędnik zapachowy - artykuł dla magazynu Weddig

Perfumy dla Pana Młodego i Panny Młodej - Wedding / lato 2013

Ślubne S.O.S. - artykuł dla magazynu Wedding

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!