Fotorelacja z warsztatów pielęgnacyjno-makijażowych YSL

czwartek, 25 lipca 2013    0   

Fotorelacja z warsztatów pielęgnacyjno-makijażowych YSL

22 lipca w warszawskim hotelu Le Regina odbyły się warsztaty pielęgnacyjno-makijażowe YSL. Dzisiaj przedstawiam Wam fotorelację z tego wydarzenia.

Warsztaty pielęgnacyjno-makijażowe YSL miały charakter indywidualnych konsultacji, na które przybyły dziennikarki czołowych polskich magazynów. Wśród osób zaproszonych na to wydarzenie znalazłam się również ja. 

Na początku spotkania przedstawiono nam nowe męskie perfumy YSL z serii L'Homme o nazwie Parfum Intense, które pojawią się w sprzedaży we wrześniu. Przy okazji przypomniałam sobie również wcześniejsze edycje tego zapachu. Choć niezmiennie od lat jestem pod wrażeniem klasycznej wersji YSL L'Homme, muszę przyznać, że nowe perfumy bardzo przypadły mi do gustu. Są mocniejsze i intensywniejsze od pierwowzoru. Jestem przekonana, że świetnie sprawdzą się jesienią. Poza nową odsłoną męskich perfum L'Homme w sprzedaży pojawi się niebawem również nowa odsłona zapachu Manifesto o nazwie l’Elixir.

Perfumy YSL L'Homme Parfum Intense

Po zapoznaniu się z perfumami YSL, przedstawiono nam najnowszą kolekcję makijażu tej marki na jesień - zimę 2013/2014. W skład tej kolekcji wchodzi m.in. maskara YSL Volume Effet Faux Cils Babydoll, którą mieliście okazję zobaczyć w artykule o nowościach makijażowych w mojej kosmetyczce. Kolekcja pojawi się na rynku już w sierpniu, w wybranych perfumeriach na terenie całej Polski.

Nowości makijażowe YSL

Nowości makijażowe YSL

Pomadki do ust YSL

Podczas konferencji miałyśmy okazję na własnej skórze przekonać się, na czym polega fenomen działania Clarisonica. Ta legendarna szczotka dostępna jest w sprzedaży od miesiąca wyłącznie w perfumeriach Sephora. Aktualnie można ją kupić jedynie w Arkadii. Urządzenie to cieszy się niesamowitą popularnością nie tylko za granicą, ale rownież w Polsce - w ciągu 2 pierwszych dni sprzedało się aż kilkadziesiąt sztuk tych urządzeń. Nie dziwię się - Clarisonic jest rewelacyjny. Oczyszcza twarz w minutę, nadając jej niesamowitą gładkość i miękkość. Sprawia również, że nakładane na twarz produkty pielęgnacyjne nie tylko lepiej i szybciej się wchłaniają, ale również intensywniej działają.

Po oczyszczeniu twarzy szczotką Clarisonic wizażystka marki YSL wykonała nam makijaż przy użyciu najnowszych produktów marki.

Podkłady YSL

Makijaż YSL

Makijaż YSL

Makijaż YSL

Z tego miejsca chciałabym jeszcze raz bardzo podziękować ekipie YSL za zaproszenie na event. Było mi bardzo miło uczestniczyć w tak wyjątkowym wydarzeniu. 

Yves Saint Laurent

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!