Ulubione perfumy Małgorzaty Foremniak

piątek, 3 maja 2013    0    Perfumy

Ulubione perfumy Małgorzaty Foremniak

Ulubione perfumy aktorki Małgorzaty Foremniak.

Ulubione perfumy Małgorzaty Foremniak to Chanel Coco Mademoiselle. "Zapach, który mnie wyraża... kobieca, ponadczasowa woda perfumowana Coco Mademosielle Chanel" - zdradziła aktorka w jednym z numerów miesięcznika Uroda (dział Mikrokosmos).

 

Małgorzata Foremniak / Uroda Mikrokosmos

W artykule "Czym pachną serialowe gwiazdy" zamieszczonym na łamach portalu www.swiatseriali.pl aktorka opowiada: "Kiedyś w perfumerii podszedł do mnie konsultant z pytaniem, co lubię najbardziej: góry lasy czy morze? Wysłuchał mnie i bezbłędnie wybrał zapach - Moschino I Love Love. To niesamowite, że wystarczyło mu kilka słów, by spojrzeć mi w duszę i odkryć moją wrażliwość" .

W jednym z numerów Vivy sprzed kilku lat (którego niestety nie posiadam) Małgorzata Foremniak wspominała również o tym, że używa perfum Moschino Couture oraz Guerlain Jicky.

 

   Ulubione perfumy Małgorzaty Foremniak: Moschnio I Love Love 

Ulubione perfumy Małgorzaty Foremniak (od lewej): Chanel Coco Mademoiselle EDP, Moschino Couture! EDP, Moschino I Love Love EDT, Guerlain Jicky

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!