Ulubione perfumy polskich gwiazd: Anja Rubik

piątek, 4 stycznia 2013    0    Perfumy

Ulubione perfumy polskich gwiazd: Anja Rubik

Ulubione perfumy topmodelki Anji Rubik.

W wywiadzie udzielonemu miesięcznikowi Uroda Anja Rubik stwierdza: "zmieniam perfumy w zależności od pory roku i okazji. Zimą preferuję cięższe zapachy takie jak Elie Saab. Są wytworne i pasują na wyjątkowe okazje. Podobają mi się również perfumy Coqui Coqui, które są dziełem mojego kolegi Nicolasa Malleville. Czasem pracuje jako model, ale jego wielką pasją są rośliny i tworzenie z nich perfum o konsystencji olejków. Skończył zresztą studia botaniczne. Mieszka w Tulum w Meksyku, gdzie ma swoja perfumerię i kilka butikowych hoteli. Latem używam Coco, a zima cięższego Tabaco. Może będę współpracować z Nicolasem, tworząc własny zapach".

Temat stworzenia własnych perfum modelka poruszyła również w jednym z marcowych wydań dwutygodnika Flesz (marzec, 2011), przy okazji rozmowy o planach na przyszłość: "Nowy Rok spędziłam z przyjaciółmi w Meksyku, gdzie wraz z kolegą Nicolasem Malleville'em pracowałam nad stworzeniem własnego zapachu." Limitowaną edycję zapachu sygnowanego nazwiskiem Anji będzie można kupić w wybranych polskich perfumeriach lub przez Internet. "Będzie to coś słodko-pieprzneego, na bazie olejków roslinnych, których Anja lubi używać. Zapach będzie kojarzył się z latem i wtedy też trafi do sprzedaży" dodaje Lucyna Szymańska, właścicielka agencji modelek D'Vision, do której należy Anja, a prywatnie również przyjaciółka modelki.

Anja Rubik / Uroda 2012

Aktualizacja: 06.02.2013

Jedna z Czytelniczek napisała mi, że w jednym z czasopism przeczytała informację o tym, że Anja Rubik używa również perfum Molecule 01 Escentric Molecules. Jeśli kiedyś znajdę ten wycinek z gazety, to wklęje go tutaj celem udowodnienia tego, co napisała amonaria (dziękuję za informację!). Tymczasem wklejam zdjęcie flakonu Escentric Molecules.

 

            

Ulubione perfum Anji Rubik: Elie Saab Le Parfum, Coqui Coqui Tabaco, Coqui Coqui Coco, Molecule 01 Escentric Molecules

Anja Rubik wzięła udział w wielu reklamach perfum, w tym wspomnianych wyżej Elie Saab Le Parfum. Pisałam o tym w odrębnym artykule o polskich modelkach w reklamach perfum.

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!