Reklama perfum Chanel Egoiste

czwartek, 24 stycznia 2013    0    Perfumy

Reklama perfum Chanel Egoiste

Perfumy Chanel Egoiste powstały w 1990 roku. To właśnie wtedy pojawiła się pierwsza i jak do tej pory jedyna telewizyjna reklama tych perfum.

Stworzył ją bardzo znany francuski grafik, fotograf i reżyser - Jean Paul Goude, znany ze swoich reklam dla takich marek jak Perrier, Kodak, a także późniejszych reklam perfum Chanel: Coco (1993) i Chanel Platinum Egoiste (1994).

Każda z reklam tworzonych przez Jean Paul Goude charakteryzuje się pewną dozą humoru. Reklama perfum Chanel Egoiste jest tego doskonałym przykładem.

Otóż reżyser ten wpadł na genialny pomysł ukazania charakteru zapachu za pomocą kobiet wykrzykujących jego nazwę. Być może właśnie dlatego w spocie tych bądź co bądź męskich perfum brak jakiegokolwiek śladu mężczyzny (nie wliczając owłosionej ręki z flakonem Egoiste ;-))

 

 

 

Ten spot jest świetnym dowodem na to, że można stworzyć  ciekawą, pomysłową i zapadającą w pamięć reklamę perfum, nie epatując przy tym seksem czy nagością. Być może własnie dlatego to jedna z moich ulubionych reklam perfum ever ;-)


A Wy? Co myślicie o tej reklamie? Może macie jakieś swoje ulubione reklamy perfum?

 

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!