Samochód na wybiegu - program dla telewizji internetowej dla kobiet

sobota, 8 grudnia 2012    0    Lifestyle

Samochód na wybiegu - program dla telewizji internetowej dla kobiet

Jakiś czas temu miałam okazję poprowadzić program "Samochód na wybiegu", realizowany dla internetowej telewizji dla kobiet. Dzisiaj przedstawiam Wam relację z tego wydarzenia.

O progranie Samochód na wybiegu pisałam Wam już jakiś czas temu na facebooku. Postanowiłam opisać go również na blogu, zwłaszcza że to właśnie dzięki niemu (a raczej moich filmikach na YouTube) otrzymałam propozycję poprowadzenia programu dla telewizji internetowej dlaniej.tv :-) Zdjęcia do programu odbyły się w salonie Mercedesa w Poznaniu i trwały cały weekend. I bynajmniej nie mam tu na myśli 8h pracy, tylko kilkanaście godzin pracy na dobę. Tym samym miałam okazję doświadczyć tego, jak powstają podobne programy i jak ciężkie potrafi być życie aktora ;-)

Wklejam kilka zdjęć z planu, żebyście mogli zobaczyć, jak to mniej więcej wyglądało.

Dotychczas ukazały się 3 odcinki z serii (nie licząc zwiastuna):

  • Benzyna czy diesel cz.1
  • Benzyna czy diesel cz. 2
  • Manualna czy automatycznia skrzynia biegów

Poniżej wklejam Wam do nich linki:

Dla mnie była to niesamowita przygoda i muszę przyznać, że bardzo mi się tam podobało. Jako że jestem pracowita i nie narzekam, pracę na planie wspominam bardzo miło. Z chęcią poprowadziłabym takich programów więcej - czuję, że mogłabym się w tym spełnić :-)

PS Z tą samą ekipą filmową zrealizowałam później film do castingu na twarz Martini. Podobnie jak w przypadku Mercedesa, tak i tu nagranie krótkiego filmiku zajęło cały dzień ;-)

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!